Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

350tl vermeme ihtimalleri var mı ? Güvenemedim.

Mesela kampanyayı iptal etme ihtimali var mı ? İptal ederse ne yapacağız.

Bu wifi dongle değil mi ?

Son düzenleme:
Parayı ne yazdılarsa veriyorlar lakin çok geç veriyorlar. Önceki geri ödeme kampanyasıyla monitör almıştım. 90 günü geçtikten sonra yine de ödeme yapmamışlardı ben mail atıp bi' 15 gün sonra paramı alabilmiştim ancak. Çok uzun sürede iade etmeseler parayı alınabilir.

Parayı ne yazdılarsa veriyorlar lakin çok geç veriyorlar. Önceki geri ödeme kampanyasıyla monitör almıştım. 90 günü geçtikten sonra yine de ödeme yapmamışlardı ben mail atıp bi' 15 gün sonra paramı alabilmiştim ancak. Çok uzun sürede iade etmeseler parayı alınabilir.
Eninde sonunda ödeme yapılıyorsa sorun olacağını sanmam, ben siparişimi verdim. Belki de sizin şanssız bir zamanınıza denk gelmiştir.

Eninde sonunda ödeme yapılıyorsa sorun olacağını sanmam, ben siparişimi verdim. Belki de sizin şanssız bir zamanınıza denk gelmiştir.

Katılıyorum. Arkadaşıma 30 gün geçmeden yatmış.

Samsung TV hediye çeki kartı kampanyasından 2 adet TV almıştık. İlk aldığımızın gelmesi 2 ay sürdü. 2. yi ise ilk hafta gönderdi... Şans.

ASUS gibi bir şirketten bahsediyoruz, sorun olmaz.

İptal etmezler ama böyle bir hakları yok değil, iptal ederlerse müşteri güvenini zedeler; bunu da göze almazlar.

Bir dongle ama en iyilerinden.

Ben ASUS TUF K3 klavye almıştım ekipmanını anlat kampanyasından 100TL kazandım 100TL yolladılar, bunu kazandıktan 1 hafta sonra ASUS TUF k3ü kampanyadan çıkardılar, bu durum bunda da olursa diye korkuyorum.

Ben ASUS TUF K3 klavye almıştım ekipmanını anlat kampanyasından 100TL kazandım 100TL yolladılar, bunu kazandıktan 1 hafta sonra ASUS TUF k3ü kampanyadan çıkardılar, bu durum bunda da olursa diye korkuyorum.
Ben hala bir sorun olmayacağı görüşündeyim ama siz bilirsiniz, zaten satın almak zorunda değilsiniz. Ki bahsettiğiniz kampanya ile bu kampanya bambaşka şeyler.

Geri
Yukarı