Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

Evet. İade yapmanız da mümkün değil iade süreci geçtikten sonra ödeme yapılıyor. Ayrıca fotoğraf çekip Cashback başvurusu yapıp iade edenlere, ödenecek geri ödeme tutarı + 75 euro ceza kesiliyor ödenmezse dava açılıyor. Sizin için demiyorum ama gören varsa dikkat etsin böyle bir şey denemesin
Bırakın denesinler de hak ettiğini bulsunlar..

Kargoya verilmiş.

1657266000090.png

Benim hala verilmemiş hocam.

Paycell'in Pasaj üzerinden 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL kampanyası olması lazım. Onunla birlikte paranı 2-3 aylık bağlayarak bedavaya alınabilir.

Türkcell Faturama Yansıt seçeneğiyle oluyor yanlızca.
edit. Faturasızda da oluyormuş, direk bakiyenden düşüyor.

(bu arada Paycell BKM Express gibi bir şey mi? Veya bir farkı var mı?)

Türkcell Faturama Yansıt seçeneğiyle oluyor yanlızca.
edit. Faturasızda da oluyormuş, direk bakiyenden düşüyor.

(bu arada Paycell BKM Express gibi bir şey mi? Veya bir farkı var mı?)
BKM Express'i tam bilmiyorum ama Paycell bildiğin ön ödemeli kart ama çok fazla kampanyası var. Neredeyse amazon,gittigidiyor,hepsiburada vs. hepsinde geri ödeme kampanyaları var. İncelersen işine yarar.

Paycell'in Pasaj üzerinden 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL kampanyası olması lazım. Onunla birlikte paranı 2-3 aylık bağlayarak bedavaya alınabilir.
İndirim kodunu nereden bulacağız ?

benim odam modemden baya uzak ben bu cihazı alıp odama koysam, bilgisayara bağlasam wifi gücünü artırır mı? telefon ile de kullanılabilir mi

Geri
Yukarı