Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

İlk mesajdaki Turkcell linkinden alırsam kesin iade oluyor dimi?
Pasaj'da geçerli mi vs. şeklinde bir muhabbet dönmüştü.
Normalde almazdım, anakartta WiFi var ama Paycell ile bedavaya gelecek olması cezbetti.
Bir de kampanyanın 1-2 günü kalmış diyorlardı bir yerde, baktım 12 Ağustos diyor 1 ay falan daha var yani.

İlk mesajdaki Turkcell linkinden alırsam kesin iade oluyor dimi?
Pasaj'da geçerli mi vs. şeklinde bir muhabbet dönmüştü.
Normalde almazdım, anakartta WiFi var ama Paycell ile bedavaya gelecek olması cezbetti.
Bir de kampanyanın 1-2 günü kalmış diyorlardı bir yerde, baktım 12 Ağustos diyor 1 ay falan daha var yani.
Onu diyenler 12-13 yaşlarında veletlerdir kampanyanın bitmesine daha çok var. Bu Wifi özelliği olmayan bir cihaza wifi özelliği kazandırıyor, paycell mobil ödeme ve ya faturaya ek alırsan 50tl indirim yapıyor.

Onu diyenler 12-13 yaşlarında veletlerdir kampanyanın bitmesine daha çok var. Bu Wifi özelliği olmayan bir cihaza wifi özelliği kazandırıyor, paycell mobil ödeme ve ya faturaya ek alırsan 50tl indirim yapıyor.
Bir bende mi yapmıyor ya :(

Bir bende mi yapmıyor ya :(
Hocam ben denemedim, kampanyalar genelde birleştirilmiyor, ben de aldım bu arada parayı ibana yollayacaklar, paycellde iban numarası var mı bilmiyorum, yoksa yolla(ya)mazlar. Ben direkt kredi kartından çektim 1 tane.

''Para ancak katılımcının kendine ait bir banka hesabına aktarılacaktır.''
Banka hesabınız yoksa alamazsınız haberiniz olsun.

Teslimat alacak kişinin bilgisini istedi diye farklı birini girdim. Faturayı o isme düzenlemiş. Şimdi onun adına mı başvuru yapmak gerekiyor?

Teslimat alacak kişinin bilgisini istedi diye farklı birini girdim. Faturayı o isme düzenlemiş. Şimdi onun adına mı başvuru yapmak gerekiyor?
Bana fatura gelmedi?

Geri
Yukarı