ASUS USB-N14 İnceleme

• Konuyu başlatan Meraklı Üye
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
ASUS USB-N14'e Genel Bakış
  • 10 Kata Kadar Daha Yüksek Kablosuz Çekim Alanı
  • WPS desteği ile 2 Adımda Kolay Kurulum
  • Kutu içeriğindeki USB uzatma kablosu ile en ideal konumlandırma
ASUS USB-N14 Teknik Özellikler
  • Standart: 802.11 b/g/n
  • Anten: 2x5dbi
  • Hız: 300 Mbps
  • Frekans: 2.4 GHz
  • Bağlantılar: 1x Micro USB
  • Boyutlar: 55 x 90 x 11 mm
ASUS USB-N14 Kutu İçeriği
  • USB-N14 300Mbps Wireless USB Adaptör
  • USB Uzatma Kablosu
  • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
  • Ürün CD'si

ASUS USB-N14 Hakkında Yorumum
Ürünü alacağım zaman incelemesini bulamadım fakat yinede bu ürünü ASUS DSL-N14U ile kullanmak için aldım, şuana kadar iyi bir performans sunuyor özellikle 2 adet 5dbi anteni ile. Hakkında denilecek fazla birşey yok aslında kısacası f/p bir ürün ama çizilecek bir yapıya mevcut. En büyük artısı ise Mac OS desteği olması. ASUS kalitesine güvenenler rahatlıkla ürünü alıp kullanabilir.

ASUS USB-N14 Ürün Resimleri
2gsXAcJRybvIrswZ_setting_fff_1_90_end_500.jpg
99vvTp9AHVuDHWwm_setting_fff_1_90_end_500.jpg
CKXcNlTuu0EdOuUS_setting_fff_1_90_end_500.jpg
kOUgvXlEeLTfn4t5_setting_fff_1_90_end_500.jpg

Hortlatıyorum ama bu cihazı bugün aldım. Normalde laptopta 2.3 civarı indirme hızına sahipken bu cihaz ile 1.1 mb/s civarı indirme hızım var. Aldığıma çok da memnun olduğum söylenemez. Kablo çekmeyi düşünüyorum.

Bende 1 aydır kullanıyorum toz alırken dikkat ettim de çok fazla çizilmiş anten haricinde malzeme kalitesi çok kötü düzeyde bence.
Senin kullanımına bağlı, bende hiçbir şey yok. o_O

Hortlatıyorum ama bu cihazı bugün aldım. Normalde laptopta 2.3 civarı indirme hızına sahipken bu cihaz ile 1.1 mb/s civarı indirme hızım var. Aldığıma çok da memnun olduğum söylenemez. Kablo çekmeyi düşünüyorum.
Yine senin kullanımınla ilgili, zira bende 16Mbps internet(TTNET) ile 1.8Mb/sn hızlarına ulaşabiliyorum.

Senin kullanımına bağlı, bende hiçbir şey yok. o_O

Yine senin kullanımınla ilgili, zira bende 16Mbps internet(TTNET) ile 1.8Mb/sn hızlarına ulaşabiliyorum.
Kullanım ile alakası yok. Ürünü aldım tertemiz bir şekilde kullandım. Duvar olduğundan hız düşüktü sanırım. Ama önemi yok artık.. Şuan kablo ile neredeyse 6Mb/s hız ile indirme yapıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı