Razer Kraken USB İnceleme

Merhabalar. Bugün sizlere Razer Kraken USB kulaklığını elimden geldiği kadarıyla incelemeye çalışacağım.

1-Ses Kalitesi:

Öncelikle kulaklık ses kalitesi olarak gerçekten çok iyi helede son ses'e önem veriyorsanız gerçekten kulaklığın son sesi ve bass performansı çok hoşuma gitti diyebilirim. Oyunlarda ise CS GO'da deneme şansım oldu ve ses kasmak isteyenler içinde gerçekten çok iyi bi kulaklık. Film Ve Dizi izlerkende kullandım film performansıda hoşuma gitti kısacası ses performansına 9/10 veriyorum.

2-Rahatlık

Bu konuda ise kulaklık kulağı çok fazla ağrıtmıyor fakat kulaklığı gerçekten terletiyor. Mesela ben bir el rekabetçi girdim ve maç bittikten sonra kulaklığı direk kulağımdan çıkardım. Çünkü gerçekten kulağım yanmaya başlamıştı kısacası kulakları terleten bir yapısı var.

3-Mikrofon

Mikrofonu ise benim gerçekten hoşuma gitti hafif bi cızırtı var ama abartıcak kadar yok. Kısacası oyunlarda veya teamspeak Skype gibi programlarda kullanmak istiyosanız gerçekten yeterli derecede bir mikrofonu olduğunu söyleyebilirim.

+ Yanları

7.1 Ses desteği Olması
Ses yalıtımı
Mikrofon kalitesi
Müziklerde ve oyunlardaki ses performansı

- Yanları

Kulağı terletmesi
Uzun süre kullanım için uygun olmaması

Umarım sizi azda olsa bilgilendirebilmişimdir hatalarım varsa şimdiden özür diliyorum bir sonraki incelemede görüşmek üzere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısının Chroma versiyonunu kullanıyorum. Mikrofonda cızırtı olayını ilk kez senden duydum. Ne internet üzerinden konuştuğum arkadaşlarım böyle bir cızırtıdan bahsetti benimle konuşurken ne de aldığım ses kayıtları cızırtılı. İstersen Razer iletişime geç bu konu hakkında.

Merhabalar. Bugün sizlere Razer Kraken USB kulaklığını elimden geldiği kadarıyla incelemeye çalışacağım.

1-Ses Kalitesi:

Öncelikle kulaklık ses kalitesi olarak gerçekten çok iyi helede son ses'e önem veriyorsanız gerçekten kulaklığın son sesi ve bass performansı çok hoşuma gitti diyebilirim. Oyunlarda ise CS GO'da deneme şansım oldu ve ses kasmak isteyenler içinde gerçekten çok iyi bi kulaklık. Film Ve Dizi izlerkende kullandım film performansıda hoşuma gitti kısacası ses performansına 9/10 veriyorum.

2-Rahatlık

Bu konuda ise kulaklık kulağı çok fazla ağrıtmıyor fakat kulaklığı gerçekten terletiyor. Mesela ben bir el rekabetçi girdim ve maç bittikten sonra kulaklığı direk kulağımdan çıkardım. Çünkü gerçekten kulağım yanmaya başlamıştı kısacası kulakları terleten bir yapısı var.

3-Mikrofon

Mikrofonu ise benim gerçekten hoşuma gitti hafif bi cızırtı var ama abartıcak kadar yok. Kısacası oyunlarda veya teamspeak Skype gibi programlarda kullanmak istiyosanız gerçekten yeterli derecede bir mikrofonu olduğunu söyleyebilirim.

+ Yanları

7.1 Ses desteği Olması
Ses yalıtımı
Mikrofon kalitesi
Müziklerde ve oyunlardaki ses performansı

- Yanları

Kulağı terletmesi
Uzun süre kullanım için uygun olmaması

Umarım sizi azda olsa bilgilendirebilmişimdir hatalarım varsa şimdiden özür diliyorum bir sonraki incelemede görüşmek üzere.
hocam dayanıklı mı yani sağlam mı çünkü kulaklığın yükseklik ayarını yapmış olduğumuz kısım plastik o açıdan dedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı