ASUS Vento VG04FE nasıldır?

BelirsizBirisi

Centipat
Bu gün İncehesap'tan ASUS Vento VG04FE ATX RGB kasa aldım. Kasa hakkında hiçbir yorum/inceleme yapılmamış. Kullanan var mı? Ya da ASUS Vento serisi önerir misiniz? İncehesap iade alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın incelemesini önceden aramıştım. Fakat bulamamıştım. Şu an araştırma gibi bir şansım yok.

Fakat kasaya baktığım zaman ön panelin yanında hava boşlukları var. Aslında hava akışı kötü değil. Güzel bir kasa. Malzeme kalitesi iyi. Ama sıkıntı şu. Kaç para verdiniz o kasaya? Eğer yüksek bir fiyat verdiyseniz mantıksız bir hareket yapmış olabilirsiniz. Yüksek fiyata önü full mesh kasalar var.

Kasanın incelemesini önceden aramıştım. Fakat bulamamıştım. Şu an araştırma gibi bir şansım yok.

Fakat kasaya baktığım zaman ön panelin yanında hava boşlukları var. Aslında hava akışı kötü değil. Güzel bir kasa. Malzeme kalitesi iyi. Ama sıkıntı şu. Kaç para verdiniz o kasaya? Eğer yüksek bir fiyat verdiyseniz mantıksız bir hareket yapmış olabilirsiniz. Yüksek fiyata önü full mesh kasalar var.
PSUsuz 349 TL verdim nasıl fiyat?

Hocam şöyle söyleyim çok kötü bir tercih değil. Fakat iyi de değil. Aynı fiyata çok daha iyi bir kasa var incehesapta ve en azından ne olduğu belli ;
2 fanla gelmesi çok kafamı karıştırdı XPG bin benzer bir kasası aynı fiyattaydı 2 fan yetmez diye bunu tercih ettim? Ne yapmamı önerirsiniz?

Ben VentoVG05F (VG04 ile aralarında boy farkı yok) kasasını kendim kullandım ve eksilerini söyleyeyim.

1-CPU hava soğutucu desteği 150mm sadece.Ben hava soğutma almak istediğimde bulamamıştım.

2-Harddisk için bulunan bu Harddisk braketi dedikleri şeyden yok.Çok da sıkıntı değil.

2 fanla gelmesi çok kafamı karıştırdı XPG bin benzer bir kasası aynı fiyattaydı 2 fan yetmez diye bunu tercih ettim? Ne yapmamı önerirsiniz?
Hocam incehesap şart mı? Eğer değilse iptal edip bütçeyi azıcık arttırıp bunu alın ;

Eğer bütçe arttırma imkanı yoksa bunu alın ;

Kasanın kalitesi ve hava akışı, sadece fan sayısına göre belirlenmiyor. Sharkoon Pure Steel kasanın alt paneli full mesh. Bu hava akışı için gayet iyi bir artı. Ayrıca malzeme kalitesini sorgulamaya bile gerek yok. Çok iyi diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı