ASUS VG247Q1A ölü piksel

Mr.Watchman

Centipat
Daha fazla  
3 Nisanda Gaming gen üzeründen ASUS VG247Q1A monitör almıştım fakat 6 tane ölü piksel var. Yeni ortaya çıktı ve sürekli artıyor. Gaming gen aradığımda bize yollayın stoklarda yok ama para iadesi yaparız dediler. Benim aldığım zamanda 2700 TL idi. Şimdi 4.500 civarı falan. Bende kabul etmedim bir düşüneyim dedim ama panel değişimi ile ilgili bir şey demedi panel değişimi yapıyorlar mi? Bu panel değişimi yaparken ücret ödüyor muyuz?

Ben de monitördeki arıza için Vatan'a götürdüğümde 6 aya kadar tamir yapılmıyor, yeni ürün veya para iadesi yapılıyor dendi. Stokların gelmesini bekleyebiliyorsan bekle. 4 aydır sıvı soğutmamın stoğunun gelmesini bekliyorum iki katı fiyatına çıktığından. Para iadesi hiç bir işime yaramayacak çünkü.

Ben de monitördeki arıza için Vatan'a götürdüğümde 6 aya kadar tamir yapılmıyor, yeni ürün veya para iadesi yapılıyor dendi. Stokların gelmesini bekleyebiliyorsan bekle. 4 aydır sıvı soğutmamın stoğunun gelmesini bekliyorum iki katı fiyatına çıktığından. Para iadesi hiç bir işime yaramayacak çünkü.
Bence ücret alırlar. Para iadesi yaparız demeleri bile iyi bir şey. Çoğu yerde umursamazlar kaç ay geçmiş alalı.
Ben de mecburen stok bekleyeceğim fakat panel değişiminin ücretli olması saçma değil mi adı üstünde garantili ürün ?

Garanti kapsamında panel değişiminden ücret alınmamalı. Kullanıcı hatası değil sonuçta. Ama hakkınız olan para iadesi veya ürün değişimini kabul etmeyip illa panel değişmesini istediğiniz için ücret yansıtılıyordur.

Geri
Yukarı