ASUS VG248qe laptoptan 144 Hz alınmıyor

Redempti0n

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim 144 Hz alamama problemim diğer arkadaşlardan biraz daha farklı.

Monster huma serisi kullanıcısıyım. GTX 1650 ekran kartım var. LoL ve CS oynuyorum arada. ASUS VG248qe monitörüm var. HDMI 2.0 ile 120 Hz e kadar alınabilieceğimi biliyorum. Laptopumda sadece HDMI çıkışı var. Şu an 60Hz kullanıyorum. Bunu 120 Hz veya 144 Hz e çıkarmamın bir formülü var mıdır? Çeviriciler işe yarar mı?

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, benim 144 Hz alamama problemim diğer arkadaşlardan biraz daha farklı.

Monster huma serisi kullanıcısıyım. GTX 1650 ekran kartım var. LoL ve CS oynuyorum arada. ASUS VG248qe monitörüm var. HDMI 2.0 ile 120 Hz e kadar alınabilieceğimi biliyorum. Laptopumda sadece HDMI çıkışı var. Şu an 60Hz kullanıyorum. Bunu 120 Hz veya 144 Hz e çıkarmamın bir formülü var mıdır? Çeviriciler işe yarar mı?

Şimdiden teşekkürler.
Tam olarak ne yapmak istediğinizi anlamadım ama HDMI 2.0 ile 144Hz alınabiliyor.

Arkadaşlar gelişmiş görüntü ayarlarında 60HZ üstü gözükmüyor. Laptobumda sadece HDMI çıkışı var. Kullandıgım kablo ise;

HDMI 2.0b.

Ek olarak Intel graphicsten özel çözünürlük oluşturup 90-120 Hz denedim ama Aralık Dışında hatası verip tekrar 60a döndürdü. Custom resolution utilitydede aynı problemi yaşadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    44,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı