ASUS VG248QG 24 alınır mı?

Şu da var lakin bilmiyorum hangisi daha iyi.

Acaba g2spu ile arasındaki fark ne? Pivot yok gibi duruyor sadece. Harici olarak panel aynıysa kesinlikle öneririm kendim de kullandığım için. Ha aynı değilse yine öneririm. AOC IPS panelleri iyi yapıyor.

Acaba g2spu ile arasındaki fark ne? Pivot yok gibi duruyor sadece. Harici olarak panel aynıysa kesinlikle öneririm kendim de kullandığım için. Ha aynı değilse yine öneririm. AOC IPS panelleri iyi yapıyor.

Ben de hiç bilmiyorum. Güzel monitör gibi duruyor acaba benim VA panelli Philips'den geçsem mi?

Ha bir de arkadaki USB hub yok açıklamaya göre. Ufak tefek kırpmışlar gibi duruyor. Ama bu fiyata denenir.

Ben de hiç bilmiyorum. Güzel monitör gibi duruyor acaba benim VA panelli Philips'den geçsem mi?

Bence geçilir hocam. Ben de g2spu modelini kullanıyorum. Renk doğruluğu ve yoğunluğu çok hoşuma gidiyor. Ha bir de grafik tabanlı oyunlar oynandığı zaman oyunun temasına göre ekstra ayarlar yapınca daha da sürükleyici oluyor. Bir de kulaklık takmaktan yorulursanız diye günü kurtaracak şekilde bir hoparlör mevcut. Ancak 4070 varken 2K muadillere yönelmek daha iyi olabilir. Ama uzun vadeli 4070 kullanacaksanız birkaç seneye 4070 1080p standartlarında kabul görmeye başlar gibi. 1080p halen çok iyi bana göre.

Bence geçilir hocam. Ben de g2spu modelini kullanıyorum. Renk doğruluğu ve yoğunluğu çok hoşuma gidiyor. Ha bir de grafik tabanlı oyunlar oynandığı zaman oyunun temasına göre ekstra ayarlar yapınca daha da sürükleyici oluyor. Bir de kulaklık takmaktan yorulursanız diye günü kurtaracak şekilde bir hoparlör mevcut. Ancak 4070 varken 2K muadillere yönelmek daha iyi olabilir. Ama uzun vadeli 4070 kullanacaksanız için birkaç seneye 4070 1080p standartlarında kabul görmeye başlar gibi. 1080p halen çok iyi bana göre.

Ben 1080P'ciyim, sıradaki yükseltmeyi DDR5'e yapacağım için fazla kare sayısı göz çıkarmaz. Logitech Z906 ses sistemi var subwoofer masayı kapladığı için daha büyük monitör de sığdıramam.

Bu elimdeki Philips alalı 3 sene oldu, bir kere servisinde tamir gördü, 2-3 tane de ölü pikseli var. Yarın öbür gün elimizde patlasa mecburen alacağızi. O yüzden diyorum şimdiden fiyatlar böyleyken mi alsak.

Ben 1080P'ciyim, sıradaki yükseltmeyi DDR5'e yapacağım için fazla kare sayısı göz çıkarmaz. Logitech Z906 ses sistemi var subwoofer masayı kapladığı için daha büyük monitör de sığdıramam.

Bu elimdeki Philips alalı 3 sene oldu, bir kere servisinde tamir gördü, 2-3 tane de ölü pikseli var. Yarın öbür gün elimizde patlasa mecburen alacağızi. O yüzden diyorum şimdiden fiyatlar böyleyken mi alsak.

Hocam nedense PC ekipmanlarında fiyatlar beklenenden makul seyrediyor. Ben sene başında 4K ya almıştım monitörümü o zamanlar 4000TL vermiştim ve dolar 18 gibi bir şeydi. Şimdiki kura göre fiyat farkı 400-500TL oynamış sadece halen 4500TL'ye almak mümkün. Ama yarınımız belli değil. Zaten diyorsunuz monitörüm gidici gibi duruyor. Hazır durumlar şuan elverişliyken bence güzel bir monitör çekmek mantıklı olabilir.

Hocam nedense PC ekipmanlarında fiyatlar beklenenden makul seyrediyor. Ben sene başında 4K ya almıştım monitörümü o zamanlar 4000TL vermiştim ve dolar 18 gibi bir şeydi. Şimdiki kura göre fiyat farkı 400-500TL oynamış sadece halen 4500TL'ye almak mümkün. Ama yarınımız belli değil. Zaten diyorsunuz monitörüm gidici gibi duruyor. Hazır durumlar şu ana elverişliyken bence güzel bir monitör çekmek mantıklı olabilir.

Monitör dolar bazında fiyatı düşen bir üründür. Yıllar önce bu forumda da millete söyledim kimse sallamadı.

SSD ve monitörler bu yüzden makul seyreder dolar artsa bile. Teknoloji ilerledikçe, daha yüksek depolamalar, daha hızlı çözünürlük ve yenileme hızları çıktıkça üreticiler ürün tüketmek için eldekilerin fiyatını dibe indirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı