ASUS VG248QG monitöre hız aşırtma yapılır mı?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum:

165Hz ama hız aşırtılabilir yazıyor. Bu monitörü olanlar kaça kadar hız aşırtabiliyorsunuz. 200Hz yapılabilir mi? Ben 60Hz monitörümü 75'e çıkardım.
Olmayanlar anlayanlar da tahmin verebilir mi? Ayrıca monitöre bir şey olur mu overclocklarsam?
Bunun yanına yazmışlar bildiğin hız aşırtılabilir diye bayağı güven verdi bana 200 falan olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum monitör bende var, 166 bile olmadı denedim. 165'in üstüne cikmiyor. Onun dışında bu monitörü kesinlikle önermem. Siyahlar cidden acayip kötü. Beyazlar için de aynisi geçerli. Ayrıca monitör yeterince keskin değil bana göre. Renklerde sacma bir parlaklık var.
IMG_20201231_234704.jpg

Resimde soldaki Asus sağdaki Viewsonic XG2401. Renk farkı zaten orda da ortada. Bu yüzden önermem. Bende iade işlemini başlattım. Cumartesi kargoya vereceğim.

Son düzenleme:
Dostum monitör bende var, 166 bile olmadı denedim. 165'in üstüne cikmiyor. Onun dışında bu monitörü kesinlikle önermem. Siyahlar cidden acayip kötü. Beyazlar için de aynisi geçerli. Ayrıca monitör yeterince keskin değil bana göre. Renklerde sacma bir parlaklık var. Eki Görüntüle 810793
Resimde soldaki Asus sağdaki Viewsonic XG2401. Renk farkı zaten orda da ortada. Bu yüzden önermem. Bende iade işlemini başlattım. Cumartesi kargoya vereceğim.
bende 10 13 yıllık çok eski monitör var. Onun renkleri hoşuma gidiyor kötü gelmiyor.
ondan iyidir heralde zaten sadece valorant espor için kullanıcam hali hazırda bir takımdayım
sorun olmaz heralde benim için

bende 10 13 yıllık çok eski monitör var. Onun renkleri hoşuma gidiyor kötü gelmiyor.
ondan iyidir heralde zaten sadece valorant espor için kullanıcam hali hazırda bir takımdayım
sorun olmaz heralde benim için
Sen bilirsin ben önermiyorum. Monitorde resmen siyah eksikliği var. Siyahlar yokla var arasi. Beyazlar da aşırı parlak dediğim gibi, hatta genel olarak renklede saçma soğuk bir parlaklık var. Bende normalde renkleri çok önemsemem ama bu beni rahatsız etti genel olarak herkesi rahatsız edeceğini düşünüyorum. Birazdan ürünü gidip kargo şubeden amazona geri yollayacağım ve iade işlemi onaylanıp param yatınca bunu almayı düşünüyorum: AOC C24G2U 23,6" 165 Hz 1ms FreeSync Premium WLED VA Full HD Curved Gaming Monitör - incehesap.com

Geri
Yukarı