ASUS VG248QG siyah nokta oluştu

darkageman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ticari Bankacılık
Arkadaşlar merhaba,

01.06.2020 tarihinde ürünümü Vatan Bilgisayar aracılığıyla almıştım bugüne kadar bana bir sıkıntı çıkarmadı fakat dün akşam itibarıyla monitörümün sağ köşesinde farklı noktacıklar oluştu. Ölü piksel gibi değildi ve bende ASUS servisine başvurdum ve bugün kargo ile gönderiyorum "UPS". Fakat internette okuduklarımdan sonra korkmaya da başladım SMS ınfocomm adlı firma ilgileniyormuş ve herkes şikayet ediyor. Bu tarz sorun yaşayan arkadaş hiç var mı? Konuyla ilgili güncellemeleri, servis akıbetini vs paylaşacağım düzenli olarak.

İyi forumlar.
Güncelleme: Kendileri tarafıma kargo çağırdıklarını söylediler mail ile bütün gün beklediğim halde gelmeyince bende UPS firmasını aradım maalesef evime gelinip ürünümün alınması hakkında çağrıda bulunulmamış ve kendim bugün itibariyle arayıp UPS firmasını çağrıda bulundum. Yarın büyük ihtimal gelip alacaklar. :)
Bugün kargoyu UPS firmasına teslim ettim fakat tahmini teslim zamanı 23.11.2020 tarihini gösteriyor. Yapacak bir şey yok bekleyeceğiz artık. :)
Güncelleme 2;
20.11.2020 tarihi itibariyle ürünüm sabah sabah 10:45 sularında yetkiliye ulaşmış fakat hala sisteme girişi yapılmadı.
Bugün itibariyle tekrar siteden kontrol ettim fakat hala ürünün girişini sağlamamışlar. ASUS firmasının RMA merkezine tekrardan mail attım fakat bütün gün cevap dahi verilmedi.
Bugün mail geldi ve siteden kontrol ettiğimde ürünün işleme alındığını gördüm. Bekleme zamanı geldi çattı. :)
Ürünümün LCD Panelini değişmişler daha önceden oluşmuş olan ölü pikseller ve siyah noktalardan eser yok. Gerçekten çok iyi işçilik çıkarmışlar ezik, kırık veya çizik ile karşılaşmadım. Ekranı özel bir plaka ile sarılı gönderdiler ve bu işlemler yaklaşık 3-4 gün sürdü. ASUS servisine çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Geri
Yukarı