ASUS VG248QG vs ASUS VG258QR

Warg

Hectopat
Makaleler
1

Bu monitörlerden birini alacağım.

İkisi arasında çok büyük bir fark var mı? 2. Monitöre bu kadar para vermeye değer mi? Yoksa 1. olanı al geç mi yapsam?

Bu monitörü alma sebebim oyun oynayan birisiyim her türden oyunu oynuyorum.

2100 TL'ye kadar olan başka öneriniz var ise önerebilirsiniz.

Bir de 2. monitörde hız aşırtma ile 165 Hz yazılmış bunu normal bir şekilde takıp kullanınca 165 Hz olmuyor mu?

Ve yukarıdaki monitörlerden hangisi daha yeni çıkmış daha yeni daha iyi teknoloji bilen var ise yazarsa sevinirim.

Teşekkürler.

VG248QG diğerinden daha yeni diye biliyorum. Fakat hiçbiryerde ne inceleme ne yorum bulamadım fakat bende senin gibi aynı konuda takıldım ve yeni olduğu için 248qg’yi aldım. Yarın elime ulaşacak buradan bilgilendiririm

Bu monitörlerden birini alacağım.

İkisi arasında çok büyük bir fark var mı? 2. Monitöre bu kadar para vermeye değer mi? Yoksa 1. olanı al geç mi yapsam?

Bu monitörü alma sebebim oyun oynayan birisiyim her türden oyunu oynuyorum.

2100 TL'ye kadar olan başka öneriniz var ise önerebilirsiniz.

Bir de 2. monitörde hız aşırtma ile 165 Hz yazılmış bunu normal bir şekilde takıp kullanınca 165 Hz olmuyor mu?

Ve yukarıdaki monitörlerden hangisi daha yeni çıkmış daha yeni daha iyi teknoloji bilen var ise yazarsa sevinirim.

Teşekkürler.
Hocam merhaba,
Hangi monitörü aldınız?
VG248QG modelini ben de almayı düşünüyorum.

Hocam renkleri için cansız diyorlar, ne düşünüyorsun?
Ve daha önceden hangi monitörü kullanıyordunuz?
hocam asusun vp228 de kullanıyordum renkler cansız falan degil her türlü oyun modu mevcut zaten ben genelde csgo rainbowsix oynadıgım için fps modunu kullanıyorum fiyatı da performansıda cok iyi 165 hz 0.5 ms diğer 144 hzlere o fiyatı veereceginize 1 tık üsütne bunu alabilirsiniz vatandan aldım ben 1600 tl ye almıştım şuan uçmuş tabi dolar malum.

hocam asusun vp228 de kullanıyordum renkler cansız falan degil her türlü oyun modu mevcut zaten ben genelde csgo rainbowsix oynadıgım için fps modunu kullanıyorum fiyatı da performansıda cok iyi 165 hz 0.5 ms diğer 144 hzlere o fiyatı veereceginize 1 tık üsütne bunu alabilirsiniz vatandan aldım ben 1600 tl ye almıştım şuan uçmuş tabi dolar malum.
Hocam nokta crosshair mevcut mu?
Hocam nokta crosshair mevcut mu?
Nokta şeklinde olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı