ASUS VG248QG vs VG258Q vs MG248QR

serendipçe

Decapat
Herkese iyi hafta sonları diliyorum. Bildiğiniz üzere monitör fiyatları epey düşüşte. Bu yüzden de aklımdaki üç monitörü sizlere sıralamak istedim. (Yirmi dört saat içerisinde sipariş vereceğim) tüm özelliklerini ya da ürünün geçmişini yazmanızı istemiyorum, sadece siz olsanız hangisini neden seçerdiniz, bunu öğrenmek istiyorum. Şimdiden katılım gösterenlere teşekkür ederim.

-Her ne kadar sadece oyun için tercih ediyor olsam da, arkaplanda güzel dizi/film içeriklerini yüksek kalitede izlemeyi seven birisi olarak hangi paneli tercih etmeliyim?

-Neden hemen hemen hepsi aynı gibi görünüyor, farkları nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam ikinciyi alırdım. Diğerleri 24 inç, ikincisi 24.5 inç. Birde hem gsync hemde freesync destekliyor. 27 inç olmaması bence güzel. Çünkü 1080p oyunculukta 27 inç monitörler büyük olduğu için pikseller arası boşluk da fazla olduğundan göze batıyor. 24.5 ideal diye düşünüyorum.

İlk sıradaki 0.5 ms ve 165 hz(Asus'un sitesinde öyle belirtilmiş). G-sync destekliyor. 0.5 inç hiçbirşey farkettirmez. İlk sıradakini tercih ederdim; ki edeceğim gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı