ASUS VG248QG vs ViewSonic VX2718-PC-MHD

Arda Saygın

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
ASUS VG248QG
Hocam Asus TN panel View Sonic Va panel bu sebeple View Sonic daha iyi diye düşünüyorum 165 hz e o kadar para verip TN panel alınmaz

Ekran kartı ne? Ona göre al ileride sorun yaşamayasın.

NVIDIA MX250(bilgisayarın ekranını işlemci{Intel} oluşturuyor yani renk ayarlarıyla oynayamıyorum)

Hocam ASUS TN panel ViewSonic VA panel bu sebeple ViewSonic daha iyi diye düşünüyorum 165 Hz e o kadar para verip TN panel alınmaz

Haklısın Hocam ama ViewSonic'de renk ayarlarını ve doygunluk ayarları yok gibi gördüm. Benim ekranı İşlemcim verdiği için renk ayarlarınıda değiştiremiyorum. Önceliklerimin arasında Renk doygunluğu var bu yüzden emin olamadık kararsız kaldım.

Hocam buna ne dersiniz ?
Attığınız 2 monitörün fiyatlarına baktım 3K yakınlar bütçeniz o kadar diye düşünüyorum 3K nın üstü bütçeniz var ise ona gore bakabiliriz
Attığınız 2 monitörün fiyatlarına baktım 3K yakınlar bütçeniz o kadar diye düşünüyorum 3K nın üstü bütçeniz var ise ona gore bakabiliriz

Hocam buna ne dersiniz ?
Bütçem 2k ve MediMarkt sitesinden almak zorundayım hediye çeki falan var onunla fiyat baya düşüyor.

Geri
Yukarı