ASUS VG24vq 144 Hz olmuyor

xorje

Centipat
Monitörü bugün aldım. Ve Display Port ile bağladım. Görüntü bağdaştırıcısından 144 Hz yapınca siyah ekran olup yeniden 60Hz oluyor. Lütfen yardım eder misiniz?

Hiçbir değişiklik olmadı.
Aşağıda belirttiğim yolla yüklemeyi deneyin.

Sol alttaki Windows simgesine sağ tık > Aygıt Yöneticisi > Monitörler > Orada gözüken monitöre sağ tık > Sürücüyü Güncelleştir > Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara > Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver > Disketi var > İndirdiğiniz arşivi klasöre çıkart ile çıkartıp çıkan .inf uzantılı dosyayı seçin ve yükleyin.

Aşağıda belirttiğim yolla yüklemeyi deneyin.

Sol alttaki Windows simgesine sağ tık > Aygıt Yöneticisi > Monitörler > Orada gözüken monitöre sağ tık > Sürücüyü Güncelleştir > Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara > Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver > Disketi var > İndirdiğiniz arşivi klasöre çıkart ile çıkartıp çıkan .inf uzantılı dosyayı seçin ve yükleyin.
Yaptım yine olmadı.

Genellikle bu problemler kablodan kaynaklı oluyor, Paugge DP kablolardan alıp denemenizi tavsiye ederim. Kutudan çıkanların kalitesi şüpheli oluyor çoğunlukla.

.inf uzantılı dosyaya sağ tıklayıp "Yükle" seçeneğine basın.
Merhaba, ben sürücüleri indirdim, indirdikten sonra o dosyaya yükle dedim ardından işlem tamamlandı dedi ama hiçbir şey olmadı? Benim sorunum da 120hz den yukarı çıkartamıyorum 2.1 HDMİ aldım ama yine de 144hz yapınca ekran siyah oluyor ve otomatik uyku moduna alıyor kendini.

Yeni konular

Geri
Yukarı