ASUS VG24vq 144 Hz olmuyor

xorje

Centipat
Monitörü bugün aldım. Ve Display Port ile bağladım. Görüntü bağdaştırıcısından 144 Hz yapınca siyah ekran olup yeniden 60Hz oluyor. Lütfen yardım eder misiniz?

Aldığınız DP kablonun sürüm kaç desteklediğini biliyor musunuz? Biliyorsanız yazın bilmiyorsanız ürünün linkini atın. Bir de monitör modelinizi yazar mısınız?

Çok ilginç. Ekran kartınızdaki DP sürümü 1.4 ve monitörünüz 1.2 olmasına rağmen 144 Hz veremiyor. Çözünürlük nedir? Dönüştürücü kullanmıyorsunuz değil mi?

Çok ilginç. Ekran kartınızdaki DP sürümü 1.4 ve monitörünüz 1.2 olmasına rağmen 144 Hz veremiyor. Çözünürlük nedir? Dönüştürücü kullanmıyorsunuz değil mi?
Çözünürlüğüm 1920x1080. Dönüştürücü kullanmıyorum. Daha yeni driver güncellediğimde olmuştu fakat sürekli gidip geliyordu ekran. Bilgisayarı yeniden başlattım yeniden siyah ekran hatası veriyor.

Çözünürlüğüm 1920x1080. Dönüştürücü kullanmıyorum. Daha yeni driver güncellediğimde olmuştu fakat sürekli gidip geliyordu ekran. Bilgisayarı yeniden başlattım yeniden siyah ekran hatası veriyor.
Şuradan monitör sürücülerini yükler misiniz?

Geri
Yukarı