ASUS VG24VQ alınır mı?

Siz bu monitörde G-SYNC açmayı denediniz mi açabildiniz mi?

Peki düz olan modelde var mıdır?
Bende Asus 165hz Düz normal panel ekran var Kenarlarında az da olsa Glow var. Benim modele sahip olanlarda ghosting de çıkabiliyor bende yok genellikle şans işi hocam ama düz panellerde curved'a oranla çok daha az sorun yaşama şansınız.

Peki sizce Curved VA panel mi düz IPS panel mi? Oyun oynayacağım dizi film izleyeceğim.
Bir Curved VA kullanıcısı olarak filmi veya oyunu açıp geçip yataktan oynayacağım, uzaktan oynayacağım dersen. Düz almanı tavsiye ederim masaya yakın olacaksan Curved gayet daha rahat.

Bende curved monıtor kullanıyorum ne ghostıng var ne ölü pixel ? Bunun curvedle en alakası var Curved ekran kullandınmı ?
Kullandım kardeşime aldığımız MSI marka curved monitörde ghosting ve glow çıktı. Forumda azıcık curved monitör incelemelerine bakarsanız görürsünüz herkes iade için tutuşuyordu .

Kullandım kardeşime aldığımız MSI marka curved monitörde ghosting ve glow çıktı. Forumda azıcık curved monitör incelemelerine bakarsanız görürsünüz herkes iade için tutuşuyordu .
Dostum sen ve senin gibi yanıp tutuşanlar olduğu gibi. Sorun yaşamayan insanlarda var. Sorun yaşadın diye o markanın veya o modelin tüm ürünleri kötü yada arızalı anlamına gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…