ASUS VG24vq için hangi ekran kartını almalıyım?

M A S K

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 5000 TL bütçem var. Linki attığım monitöre sahibim. FreeSync ama adaptive Sync'de var diye biliyorum. 1660 Super veya RX 5600 XT olan bir sistem toplamayı düşünüyorum. İndirimlerden de toplayabilirim parça parça. Ancak kafama takılan adaptive Sync ile gerçek G-Sync performansını alabilir miyim? Bu özellik için AMD seçmeye değer mi? Bu özelliğin dışında hangi ekran kartı daha iyi? Performans olarak AMD daha iyi FPS veriyor videolar da ama AMD kullanmadım daha önce hiç. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

@IBerdush ben de öyle düşünüyorum ama araların da çok fark yoksa nvidiadan da vazgeçesim yok
sana kendi mönitörümden yola çıkarak konuşayım ASUS ROG PG258Q sahibim G-Sync destekliyor fiyatı 3900-5100 arası farklılık gösteriyor sitelerde aynı ürünün Free Synclısı XG258Q 3000-3500 arası değişiyor fiyatı sen yola çık G-sync ile Free sync fiyat farkını Türkiyede

@IBerdush anladım ama benim monitörüm de adaptive Sync var. Bununla G-Sync kalitesini alabilir miyim?
güzel bir performans alırsın fakat G-sync gibi %100 alır mısın onu bilemem ama % 70-80 alırsın kesinlikle bence g-sync için o kadar para verme benim fikrim. RX5700 XT alabiliyorsan sistemine yapıştır geç alamıyorsan RX 5600 XT almanı öneririm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı