ASUS VG24VQ stoklara gelir mi?

MehmetEmin20

Centipat
Dostlar donanım arşivinin son çıkardığı sistemi satın alacağım yanında ASUS VG24VQ 1550 TL'ye geliyor şu an stoklarda yok, sizce ne zaman gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım Arşivi'nin hiçbir sistemini almayın bütçe önerin toplayalım.

Neden almayalım ?
Donanım arşivi'nin hiçbir sistemini almayın bütçe önerin toplayalım.

Son çıkardığı sistem de hiçbir eksik yok normal parçaları en ucuz siteden topladım 7100 TL ediyor niye hiçbirini almayalım ne derdiniz var donanım arşivi ile forumda da herkes öneriyor.

@MehmetEmin20
Sisteme göre değişen bir şey. Bazen stoklar bitmesin diye Powerboost kasayla falan değiştiriyorlar. Alacağın sistemi atar mısın? Ayrıca sırf yanında geliyor diye 50 TL için beklemeyin.

@MehmetEmin20
Sisteme göre değişen bir şey. Bazen stoklar bitmesin diye Power Boost kasayla falan değiştiriyorlar. Alacağın sistemi atar mısın? Ayrıca sırf yanında geliyor diye 50 TL için beklemeyin.

Monitör normalde 1750 civarı yanında 1550'ye geliyor ondan bekliyorum fazla bütçem yok.

@MehmetEmin20
Kasa ve güç kaynağını 18 TL karşlığında Corsair ile değiştirmelisin bu arada. Monitörün gelip gelmeyeceğini biz bilemeyiz bu arada dostum. İtopya ile iletişime geçsen muhtemelen cevap gelicektir.

Corsair yapacağım hocam zaten o kesin de İtopya'ya nasıl ulaşırım?
Bunlardan birisi olmalı dostum. Hiç ulaşmadığım için tam bilmiyorum.
Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası _ ITOPYA - Google Chrome 26.06.2020 2...png

Geri
Yukarı