ASUS VG258qr 165 Hz vs BenQ XL2430 144 Hz

Asus hakkında da gözlemlerinizi öğrenebilir miyim?

Yani en ucuz 144 hz monitör renk kalitesi biraz düşük geldi ama bu oyunlarda hissedilmiyor, ekranın ön arka, saga sol, yukari asagi cekebilmen o dik keskin bakışı sağlıyor. Tek sorunu hdmi ile max 60 hz veriyor benim aldığım 3d modeli olduğu için sanırım. Display porta pc yi açarken ekran kablosunu cikarmam gerekiyor, dvi ile denedim.

Renk kalitesi 4k test videolarinda beni tatmin etti aslında ama oyunlarda o rengi hissetmedim aksine 144 hz va panelden sanki daha hızlıymış gibi bir his geldi.

Hic bir sıkıntısını görmedim
Viewsonic 144 hz va panelinden kat kat iyi geldi.

Flicker free, blue light teknolojisi var gözleri yormuyor.
Ekrana crosshair koyma var.
Renk ayarları var.

Yani klasik ucuz monitör.
Alabilseydim 165 hz 0.5 ms olan modelini alırdım.

Panel olarak renk kalitesi aynı değil mi diğer vg yada mg modellerle?
Yani en ucuz 144 hz monitör renk kalitesi biraz düşük geldi ama bu oyunlarda hissedilmiyor, ekranın ön arka, saga sol, yukari asagi cekebilmen o dik keskin bakışı sağlıyor. Tek sorunu hdmi ile max 60 hz veriyor benim aldığım 3d modeli olduğu için sanırım. Display porta pc yi açarken ekran kablosunu cikarmam gerekiyor, dvi ile denedim.

Renk kalitesi 4k test videolarinda beni tatmin etti aslında ama oyunlarda o rengi hissetmedim aksine 144 hz va panelden sanki daha hızlıymış gibi bir his geldi.

Hic bir sıkıntısını görmedim
Viewsonic 144 hz va panelinden kat kat iyi geldi.

Flicker free, blue light teknolojisi var gözleri yormuyor.
Ekrana crosshair koyma var.
Renk ayarları var.

Yani klasik ucuz monitör.
Alabilseydim 165 hz 0.5 ms olan modelini alırdım.
Panel olarak renk kalitesi aynı değil mi diğer vg yada mg modellerle?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı