ASUS VG258QR Monitör Bulanık Görüntü

RTX 2060S ASUS.
Ya mantıklı bakacak olursak ben bu PC'den yüzde 65 70 oyun oynuyorum geri kalan zamanda Twitch olsun anime film vs olsun öyle geçiyor zamanım oyunlarda ki gecikmesi olsun G-Sync uyumluluğu olsun 0.5 ms olsun aşırı akıcı geliyor hissedilecek şekilde özellikle FPS oyunlarında olsun beklentimi harbi karşıladı ama renklerini falan bir çözemedim bir de bazen işte piksellere kayıyor gözüm kaymasa 10 numara monitör.

Ayarlarda bi sorun var böyle olmaması lazım. Panelle alakalı olduğunu sanmam. Monitör ayarlarını yaptınız mi menüden? Windows görüntü ayarlarından hz ayarı yaptınız mı ve çözünürlüğü ayarladınız mı?

VG258Q kullanıyorum. Sendekinin 144 Hz versiyonu.
Monitörün arkasında ayarlar a erişebileceğin çok yönlü bir tuş var ona bas ayarlardan arayüzü Türkçe yap netlik diye bir ayar olacak SS atacağım birazdan onu biraz arttır az da olsa idare edilir hale geldi bende.

Dosya Ekleri

• IMG_20200619_053136.jpg
    IMG_20200619_053136.jpg
    771,6 KB · Görüntüleme: 192
Benim attığımda oyundan oyuna değişiyor o CoD menü ssi eski monitörü taktım onda da öyleydi arkadaşa sordum benim de öyle diyor :D PUBG ya da başka oyuna giriyorum 5 dk da alışıyorum dediğim gibi çok aşırı önemli bir şey değil benim için çünkü oyun için aldım gayet hızlı akıcı yapacak bir şey yok alışırız sanırım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı