ASUS VG258QR monitör sağ ve sola dönmüyor

Skyt

Hectopat
ASUS VG258QR monitöre sahibim, monitörümden çok memnunum fakat monitörüm sağ ve sola dönmüyor. Sabitleme kısmını söküp kontrol ettim, bir sorun gözükmüyor. Normalde sağa ve sola dönmesi gerekirken monitöre ayak kısmını sabitlediğimde hafif sağa eğimli şekilde kalıyor. Sağa ve sola çeviremiyorum, ne yapmam gerekiyor? Sabitleme kısmı bozuk mu yoksa ben mi yapamıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam monitörden memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum ancak renkler konusunda biraz tedirginim. Nasıl acaba?

Çok memnunum. Renklerden yana endişe etmenize gerek yok gayet güzel renkleri var . Benim gibi sürekli oyun oynayan birisiyseniz rahatlıkla alabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Ben de bir tane IPS Asus TUF monitör aldım ancak renkleri vs hiç hoşuma gitmediği için iade ettim. Şimdi birde TN panel deneyim diyorum. Ben de çok oyun oynarım. Günlük kullanımda gözü yoruyor diyenler var. Sizde durum nedir?

Teşekkür ederim hocam. Ben de bir tane IPS Asus TUF monitör aldım ancak renkleri vs hiç hoşuma gitmediği için iade ettim. Şimdi birde TN panel deneyim diyorum. Ben de çok oyun oynarım. Günlük kullanımda gözü yoruyor diyenler var. Sizde durum nedir?
Monitörü yaklaşık 2 aydır aralıksız kullanıyorum gözlerim hiç yorulmadı diyebilirim :D günlük kullanımda olsun video film izlerken olsun oyunda olsun hiç göz yorulması yaşamadım gözlük kullanıyorum cs oynadığım için ekranı kendime çok çekerek oynuyorum göz yorması hiç yapmadı diyebilirim. Tek canımı sıkan şey monitördeki sağa ve sola dönmemesi normalde dönmesi gerek ama ben mi yapamıyorum anlamadım.

Monitörü yaklaşık 2 aydır aralıksız kullanıyorum gözlerim hiç yorulmadı diyebilirim :D günlük kullanımda olsun video film izlerken olsun oyunda olsun hiç göz yorulması yaşamadım gözlük kullanıyorum cs oynadığım için ekranı kendime çok çekerek oynuyorum göz yorması hiç yapmadı diyebilirim. Tek canımı sıkan şey monitördeki sağa ve sola dönmemesi normalde dönmesi gerek ama ben mi yapamıyorum anlamadım.
Ben de daha çok R6 oynuyorum, arada sırada olsa da story oyunlara giriyorum ancak monitörün beni tatmin edeceğini düşünüyorum. Bakalım önceki monitörümün iadesi kesin olarak onaylansın ben de sipariş vereceğim. Çok teşekkür ederim yorumların için

merhaba ben de bu monitörü aldım rtx 2080 super ile kullanıyorum çok memnunum fakat aynı sorun bende de var bir türlü sağa sola dönmüyor kırılacak gibi oluyor nasıl çözdün bu sorunu?

merhaba ben de bu monitörü aldım rtx 2080 super ile kullanıyorum çok memnunum fakat aynı sorun bende de var bir türlü sağa sola dönmüyor kırılacak gibi oluyor nasıl çözdün bu sorunu?
Çözemedim ASUS servisine gidip durumu bildirdim monitörü getirmemi tamir edebileceklerini söylemişlerdi götürmedim bu şekilde kullanıyorum

Çözemedim ASUS servisine gidip durumu bildirdim monitörü getirmemi tamir edebileceklerini söylemişlerdi götürmedim bu şekilde kullanıyorum.

Dostum ben sorunu anladım dönmeme sebebi monitör dönen monitör modeliyle aynı model değil. Dikkatli oku kodunu dönen model VG258QR dönmeyen modeli ise VG258QF

Geri
Yukarı