ASUS VG258QR vs ViewSonic 2428

AOC olan 240 Hz oldugu icin kiyaslama yapmak dogru olmaz. Goruntu kalitesi istiyorsan ucu icinden G24F-2 en iyisi ama daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsan 24G2ZE.

G24F-2 yerine Hepsiburada'dan R25i-30 oneririm, 4499 TL idi sanirim.
hocam benim en acı çektiğim konu yüksek ms ghosting ve çamur gibi görüntü asus vg247q1a modelini kullanıyorum hangisinde bunlar en iyi değerlere sahip

@Leroy elindeki monitör leş gibi olduğu için öyle şeyler yaşıyorsun. Standart kalitede bir IPS monitör bile elindeki monitöre göre mükemmel performans verir. Ki 24G2ze, gayet iyi bir oyun odaklı monitördür.

Hocam AOC 24G2spae ile MSI G2412 arasından hangisini tercih etmeliyim oyun için hangisi daha iyidir?

@Leroy Elindeki monitör leş gibi olduğu için öyle şeyler yaşıyorsun. Standart kalitede bir IPS monitör bile elindeki monitöre göre mükemmel performans verir. Ki 24G2ZE, gayet iyi bir oyun odaklı monitördür.
Hocam 24G2ZU modelini sipariş verdim donanım olarak daha iyi olduğunu söylediler ama daha iyi herhalde

Hocam 24G2ZU modelini sipariş verdim donanım olarak daha iyi olduğunu söylediler ama daha iyi herhalde.
24G2ZE ile 24G2ZU ayni monitor, U olan ergonomik veriyon. Guzel bir secim yapmissin.

Yeni konular

Geri
Yukarı