ASUS VG259qm monitörde 1 adet kırmızı piksel var

cllefeee

Centipat
Daha fazla  
Yeni geldi monitör bugün testini yaptım 1 tane ölü piksel ya da kırmızı piksel var tam anlayamadım testlerde sadece yeşil ve beyazda belli oluyor YouTube'yi falan açınca kırmızı oluyor piksel. Ne yapmam gerek? Sıkışmış piksel mi yoksa ölü piksel midir bu? İtopya'dan aldım iade edebilir miyim?

5 renksiz ölü piksel 3 renki piksel değişim üzeri olduğunu biliyorum ama tükeci haklarının kanununa bakarsak kusurlu ürün kategori sınıfa giriyor. İsterseniz arayıp konuşun derim itopya ile red yerseniz eğer çok rahatsız ederse tükeci haklarını arayın bilgi alın.

Benim Aoc monitörümde sadece siyah ekranda çıkan kırmızı bir ölü piksel vardı İtopya'dan değişim istemiştim ve yenisini göndermişlerdi. İstersen yollayabilirsin ama markadan markaya farklılık gösteriyor diye biliyorum. Bazı markalar 3 ölü pikselden aşağısına değişim yapmadıklarını söyleyebiliyorlar, bu durumda tüketici hakları ile uğraşman falan gerekiyor. Sonuç uzasa da değişim yapmak zorunda kalıyorlar.

5 renksiz ölü piksel 3 renki piksel değişim üzeri olduğunu biliyorum ama tükeci haklarının kanununa bakarsak kusurlu ürün kategori sınıfa giriyor. İsterseniz arayıp konuşun derim İtopya ile red yerseniz eğer çok rahatsız ederse tükeci haklarını arayın bilgi alın.

Peki 14 gün içinde nedensiz iade hakkımız hala geçerli mi kalkmadı değil mi?

Peki 14 gün içinde nedensiz iade hakkımız hala geçerli mi kalkmadı değil mi?

Keyfine iade hakkı kalktı biliyorum. Siz arayım İtopya'yı değişim talep ediyorum eğer red yerseniz tüketici haklarına başvuracağım derseniz belki karar değiştirebilirler. Çünkü ben öyle değişim yaptım Hepsiburada üzerinden.

Keyfine iade hakkı kalktı biliyorum. Siz arayım İtopya'yı değişim talep ediyorum eğer red yerseniz tüketici haklarına başvuracağım derseniz belki karar değiştirebilirler. Çünkü ben öyle değişim yaptım Hepsiburada üzerinden.
O yasa 2024'e ertelendi. 14 gün koşulsuz iade hakkı hâla geçerli.

Belli renklerde ortaya çıkanlar sıkışmış pixel oluyor, bende de siyah ekranda beliren kırmızı yanan stuck pixel var sıkıntı etmedim.

Geri
Yukarı