ASUS VG259QM vs ASUS TUF Gaming 23.6 VG24VQ

Satıcı puanı bayağı kötü görünüyor, iki kere düşünün başınız ağrımasın fakat ürün gerçekten iyi 1. olan.

Hepsi burada üzerinden kırık çıkık dökük alacağına elden alsan daha iyi. ASUS 24,5" VG258QM 0.5Ms 280Hz FullHD FreeSync/G-Sync DP HDMI Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Büyük elektronik eşyaları almaktan korktugum bir yerdir.
Hepsiburada gibi yılların online mağazasını geçtim İtopya'dan ASUS VG24VQ aldım, sıfır kapalı kutu geldi ve zerre sorun yaşamadım? Sen ise gidip Vatan'ın mağaza kirasını ödeyip 2x fiyat ödüyorsun aynı ürüne. Bu düşünceler hala yaşıyor mu günümüzde gerçekten ilginç.

Hepsiburada gibi yılların online mağazasını geçtim İtopya'dan ASUS VG24VQ aldım, sıfır kapalı kutu geldi ve zerre sorun yaşamadım? Sen ise gidip Vatan'ın mağaza kirasını ödeyip 2x fiyat ödüyorsun aynı ürüne. Bu düşünceler hala yaşıyor mu günümüzde gerçekten ilginç.
Ben hepsiburada üzerinden klavye aldım, sıkıntısız geldi tamam bunda sorun yok ama bu monitor daha nazik, ekranına darbe alabilir. Kargo firmasınada bağlı. Zaten düşüncemi belirttim ister hepsiburadan isterbaşka yerden alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı