ASUS VG27AQ monitör 120Hz üstüne çıkmıyor

Gonuldagi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ASUS TUF VG27AQ 165Hz iken bende 120Hz in üstünü görmüyor.
NVIDIA Denetim Masası'ndan baktım 120Hz.
Windows 10'da denetim asasından baktım 120Hz.

Nereden ayarlamam gerekiyor çözemedim monitörün menüsüne baktım adaptive scynic ve ELMB var. ELMB HDR kapalı gözüküyor.
Önceki konulara baktım sanki olay kendiliginden çözülmüş gibi :)

Bu arada ekran kartım ASUS GTX 680 DirectCU 2 aklıma gelen tek sebep bu olabilir mi?

Monitörün kutusundan çıkan DP kablosu ile bağlı.
Hız aşırtma mada denendi ancak olmadı. niye hız aşırtma yapıyorum 165hz diye pazarlıyorlar bu monitörü.

Does GTX 680 have DisplayPort?

Being a dual-slot card, the NVIDIA GeForce GTX 680 draws power from 2x 6-pin power connectors, with power draw rated at 195 W maximum. Display outputs include: 2x DVI, 1x HDMI 1.4a, 1x DisplayPort 1.2. GeForce GTX 680 is connected to the rest of the system using a PCI-Express 3.0 x16 interface.

Son düzenleme:
Masaüstü sağ tık/ Görüntü ayarları / gelişmiş görüntü seçenekleri kısmından hz ayarlayıp monitör menüsünden de overclock yaptınız mı?

Monitör panelinde ki Overclock seçeneğini açın. Eğer varsa. Ayrıca sorun ekran kartından veya kablodan da olabilir bu sorun.
Monitör panelinde ki Overclock seçeneğini açın. Eğer varsa. Ayrıca sorun ekran kartından veya kablodan da olabilir bu sorun.
Teşekkürler.

ASUS TUF VG27AQ 165Hz iken bende 120Hz in üstünü görmüyor.
NVIDIA Denetim Masası'ndan baktım 120Hz.
Windows 10'da denetim asasından baktım 120Hz.

Nereden ayarlamam gerekiyor çözemedim monitörün menüsüne baktım adaptive scynic ve ELMB var. ELMB HDR kapalı gözüküyor.
Önceki konulara baktım sanki olay kendiliginden çözülmüş gibi :)

Bu arada ekran kartım ASUS GTX 680 DirectCU 2 aklıma gelen tek sebep bu olabilir mi?

Ekran kartınız veya kullandığınız kablo desteklemiyor olabilir. Monitörünüzün bir yazılımı varsa en son ki sürümüne güncelleyin.

@EsatKa @snageX @STE1N @engin beyefendi
DP kaplosu ile bağlıyorum tabiki monitörün kutusundan çıkan kablo.

Monitör yazılımını asus un sayfasından mı bulacağım HDR de aktif görükmüyor.

DP ekran kartı versiyonu 1.2 görünüşe göre 165hz destekliyor. diyorlar.

Monitör driveri yüklendi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı