Asus VG27AQ1A vs Alienware AW2521HF

Bütçe
3000 TL

Serldsa

Decapat
Daha fazla  

ASUS VG27AQ1A 27" 170Hz 1ms (Display Port+HDMI) wqhd HDR10 IPS G-Sync/Freesync Gaming monitör.
https://www.hepsiburada.com/asus-vg27aq1a-27-170hz-1ms-displayporthdmi-wqhd-hdr10-ips-g-syncfreesync-gaming-monitor-p-HBCV00000F2MAI?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJİ&url_src=ios-product-detail

VG27AQ1A asla değil, AW2521HF ise 7/24 CS oynayanlar için uygun. Dell S2721DGF ikisinden de iyi olur.

Hocam ASUS olan 2K çözünürlüğe sahip ve 27", Dell Full HD ve 24". Çözünürlüğü iyi olsun, oyunda render işleri içinde kullanacaksan ASUS'u tercih edersin. Yok önemli değil 24" Full HD yeterli dersen VG259qm modeline bak 280Hz fastıps sağlam bir model.

Hocam ASUS olan 2K çözünürlüğe sahip ve 27", Dell Full HD ve 24". Çözünürlüğü iyi olsun, oyunda render işleri içinde kullanacaksan ASUS'u tercih edersin. Yok önemli değil 24" Full HD yeterli dersen VG259qm modeline bak 280Hz fastıps sağlam bir model.
Direkt TUF serisi alınmaz :D :D :D.

Render anlıyorsanız yüksek ihtimal dijital içerik üretiyorsunuz. Bu da sRGB renk gamınının %100 üstü olursa aşırı doygun renkler görür.
VG259QM ise AW2521HFL varken yine alınmaz.
Donanım Arşivi'nde gördüğünüz monitörleri burada söylemeyin :).

MSI MAG251RX güzel model ben güncel olarak kullanıyorum. Renkler ve gamut oranları da oldukça iyi, ben almadan önce internet üzerindeki tüm videoları ve reddit üzerindeki tüm konuları incelemiştim. Genellikle FPS oyunlarını rekabetçi olarak oynuyorum ve çok sık film vs izliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alienware kadar uygun fiyata satılmıyor malesef, indirime de çok giren bi ürün değil ama hemen almayı düşünmüyorsan takip edebilirsin.

Geri
Yukarı