Asus VG27VQ vs VG279Q

mr.zeemekit

Hectopat
Daha fazla  
İki monitörden birini almayı düşünüyorum. Birisi VA panel 165Hz 1MS MPRT (GTG kaç bilmiyorum) curved. Diğeri IPS panel 144Hz 1MS MPRT (3 GTG) flat.

Sizce bunlardan biri şu an alınır mı yoksa blackfriday beklemeli miyim? O kadar büyük bir indirime geçer mi şu an ikisini de 1900 / 2000 bandında alabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
144Hz ile 165Hz arasındaki farkı çok hissettireceğini sanmıyroum. Bir arkadaşım da VG279Q modelini alıp iade etmişti bir sorundan dolayı. IPS panelin renk kalitesi çok güzeldir ama ışık sızması sorunu başınıza gelebilir. VA panel ise IPS kadar canlı renk sunmasa da gayet tatmin edici renk kalitesi sunuyor bence. Curved model olan VG27VQ bana daha güzel geldi. Tabii ki son karar sizin.

VG278QR yeni aldım sayılır baya memnunum curvedler güzel ama oyunlarda popüler olsa bütün e-sporcular kullanırdı. Kullanmadıklarına göre demekki tam istenileni vermiyorum. Benim yorumum tabi bu.

VG278QR yeni aldım sayılır baya memnunum curvedler güzel ama oyunlarda popüler olsa bütün e-sporcular kullanırdı. Kullanmadıklarına göre demekki tam istenileni vermiyorum. Benim yorumum tabi bu.
Renk canlılığı nasıl.Bende ondan almayı düşünüyorum.
Bide 27 inç kötü duruyor piksel. Sayıyorsun diyen var senin düşüncen nedir.

Bide 27 inç kötü duruyor piksel. Sayıyorsun diyen var senin düşüncen nedir.
valla hiç bir sıkıntı yaşamıyorum bütün online oyunları akıcı ve canlı bir şekilde oynuyorum. yok 1080p 24inc olmalı falan hikaye. Hayatın sadece csgo dan ibaret ise 24 al yoksa 27

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı