ASUS VG27WQ alınır mı?

Vg27wq nvdia ekran kartlarında kullanılır mı çünkü bu Freesync destekli gsync desteği veriyor mu. Bende aynen bq ile wq arasında kaldım
Benim ekran kartım RTX 2070s G-SYNC uyumlu şekilde kullanıyordum. Sizinkinde de bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum GTX 10xx serisinden sonraki kartlar bunu destekliyor.

Sizin ekran kartınız nvdia mı
Evet 2070 Super kullanıyorum.
Teslimat tarihi 15 ine sarkti hala bekliyoruz. :)
Monitörü kendim gidip teslim aldım. Kutu içinden çıkan display port kablosu bozuk çıktı...Ve ölü pixel var.Display port olmadığı için hdmi ile kullanıyorum elmb aktifleştiremiyorum sanırım display port gerekli. Onun dışında görüntüsü fln memnun edici pek oyun deneyimim olmadı daha belki bugun denerim. Monitörüde iade etmeyi düşünüyorum. Aha buda ölü pixel (sanırım ölü pixel dedikleri şey bu tam emin deilim daha önce başıma gelmedi.)
@Drxxx87

Dosya Ekleri

• 56b70f7f-ccad-420a-9d1f-f45523e27811.jpeg
    56b70f7f-ccad-420a-9d1f-f45523e27811.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleme:
Evet 2070 Super kullanıyorum.
Teslimat tarihi 15 ine sarkti hala bekliyoruz. :)
monitörü kendim gidip teslim aldım. Kutu içinden çıkan Display Port kablosu bozuk çıktı...Ve ölü pixel var. Display Port olmadığı için HDMI ile kullanıyorum elmb aktifleştiremiyorum sanırım Display Port gerekli. Onun dışında görüntüsü falan memnun edici pek oyun deneyimim olmadı daha belki bugun denerim. Monitörüde iade etmeyi düşünüyorum. Aha bu da ölü pixel (sanırım ölü pixel dedikleri şey bu tam emin değilim daha önce başıma gelmedi.)
@Drxxx87

Hocam test ettiniz mi?
Bende almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Hocam test ettiniz mi?
Bende almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Dostum genel olarak monitörden memnun kaldım ama saatlerce test edebilme şansım olmadı çünkü iade etmeye (Display Port kablosu bozuk ve 4-5 tane kadar ölü pixel var yukarıda fotosuda vardı sanırım)karar verdim. Paketleyip kutusuna geri koydum Hepsiburada'ya iade yolladım. Ve bana monitörü geri yolladılar. Şu an iade aşamalarıyla uğraşmaktayım ne yapmam gerekiyor bunları düşünüyorum. Yani iadeyi direk geri yolluyolar ve bilgide vermıyorlar... Şu sebeple kabul etmedik veya şu sebeple iade alamayız gibisinden bir şeyde söylemediler. 2 iş günü içersinde geri dönceklerdi bugun doldu yarın Hepsiburada'yı arayıup bir kez daha şansımı deneyeceğim. Gerçi bahane türetçekler ve işi yokuşa sürecekler bundan da eminim ama bir umut işte ...

Dostum genel olarak monitörden memnun kaldım ama saatlerce test edebilme şansım olmadı çünkü iade etmeye (Display Port kablosu bozuk ve 4-5 tane kadar ölü pixel var yukarıda fotosuda vardı sanırım)karar verdim. Paketleyip kutusuna geri koydum Hepsiburada'ya iade yolladım. Ve bana monitörü geri yolladılar. Şu an iade aşamalarıyla uğraşmaktayım ne yapmam gerekiyor bunları düşünüyorum. Yani iadeyi direk geri yolluyolar ve bilgide vermıyorlar... Şu sebeple kabul etmedik veya şu sebeple iade alamayız gibisinden bir şeyde söylemediler. 2 iş günü içersinde geri dönceklerdi bugun doldu yarın Hepsiburada'yı arayıup bir kez daha şansımı deneyeceğim. Gerçi bahane türetçekler ve işi yokuşa sürecekler bundan da eminim ama bir umut işte ...

Hocam bende N11'den aldım, memnun kaldım herhangi bir şey bozuk çıkmadı, tabi böyle şeyler şans işi. :(

Hocam bende N11'den aldım, memnun kaldım herhangi bir şey bozuk çıkmadı, tabi böyle şeyler şans işi. :(
Doğru diyorsun teknoloji tamamıyla şans işi.. Servise yollamıştım monitörü değişim/iade raporu çıktı bakalım p.tesi günü kargoya verip hepsiburadaya ulaştırcam raporu... Artık herşey tamam gibi iadesini yapacağım daha sonra mağazadan gözümle görüp almayı düşünüyorum..

İyi günler bende 3 gün önce Vatan'dan aldım ekranı ama sorunlar mevcut normal mi değil mi bilmiyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?
Hocam bende N11'den aldım, memnun kaldım herhangi bir şey bozuk çıkmadı, tabii böyle şeyler şans işi. :(

Merhabalar. Menü ayarlarını nasıl yaptınız monitör sellektör yapıyor sanki bana. Işık yan sön yapıyor ara ara.

Son düzenleme:
İyi günler bende 3 gün önce Vatan'dan aldım ekranı ama sorunlar mevcut normal mi değil mi bilmiyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?

Merhabalar. Menü ayarlarını nasıl yaptınız monitör sellektör yapıyor sanki bana. Işık yan sön yapıyor ara ara.

Hocam ayarlardan kendime göre deneye deneye yaptım.

Hocam ayarlardan kendime göre deneye deneye yaptım.

Normal modu bulamadım yarış modu var herhalde onun yerine.
Benim ekran kartım RTX 2070S G-Sync uyumlu şekilde kullanıyordum. Sizinkinde de bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum GTX 10XX serisinden sonraki kartlar bunu destekliyor.

Kardeşim merhabalar benim de VG27wq var 2070 Super'le G-Sync ile kullanabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı