Çözüldü ASUS Vivobook 15 ile Intenso top 256 GB SSD uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Intenso Top 256gb 520/500mb/s
Elimizde ASUS Vivobook 15 X505bp notebook var. Detaylı bir şekilde araştırdım ancak kesin bir şekilde doğrulamak istiyorum çünkü notebook kız arkadaşıma ait. Çeşitli hız problemleri yaşıyordu hala bilgisayarında olan neredeyse ömrünü tamamlamış hard diskten dolayı. SSD almaya sonunda ikna oldu. Almayı planadığımız SSD'yi aşağıya link ve modeli ile birlikte bırakacağım ayrıca notebook compatible sitelerindeki verileri de bırakacağım ben uyumlu olduğunu düşünüyorum ancak yine de almadan önce danışmayı tercih ettim. Alacağımız SSD'nin notebookla uyumlu olup olmadığını bilen birisi cevap verebilirse çok mutlu olurum.

Notebook: ASUS Vivobook 15 X505bp ( ASUS Vivobook 15 X505BP|Dizüstü Bilgisayar Ev|ASUS Türkiye ) ayrıca uyumluluk için: Asus VivoBook 15 X505BP Notebook uyumlu DDR4 SODIMM RAM, Sata 3. ve Asus Laptop VivoBook X505BP SSD / Hard Drive Upgrades - FREE Delivery | Mr Memory®

SSD: Intenso top 256 GB 520/500mb/s ( https://www.trendyol.com/intenso/to...nd-p-78209520?boutiqueId=61&merchantId=273674 )

Not: Inten sonun çok iyi bir marka olmadığının farkındayım ancak en kötü SSD'nin en iyi HDD'den daha iyi olduğunu ve bütçeyi hesaba katınca en uygunu bu çıktı. Uyumlu ve 500 liradan daha az tutacak 250GB M.2 SATA 3 SSD önerilerine de açığız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yakın zamanda aynı model marka cihaza kurulum gerçekleştirdim.
Gönül rahatlığıyla alabilirisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı