ASUS Vivobook 16X alınır mı?

baho33

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam Almanya'da yasiyorum, ASUS Vivobook 16X serisi almayi dusunuyorum. Gunluk kullanim icin oyun oynama gibi bir dusuncem yok bu ikisi arasında kaldım. ASUS Vivobook i51235u 16 GB ve Ryzen 7 7730u 16 GB oneriniz nedir aradaki 80-90 euroya deger mi? İkisi arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
7730U çoklu çekirdekte biraz daha güçlü, 1235U'nun tek çekirdekte daha güçlü, her ikisi de günlük kullanım için fazla iyiler. Sadece günlük kullanım için değil programlama, yazılım geliştirme için de çok iyi işlemciler.

Aradaki 80-90 euro fark verip Ryzen 7 almak mantikli mi? Ikinciside AMD'nin Vega ve polaris mimarili ekran kartlarina yazilim destegini kestigi belirtildi. Yanilmiyorsam Ryzen 7 7730u Radeon Vega 8'e sahip ileriki zamanlarda bir problem yasar miyim? Cok arada kaldim Intel Iris Xe bana daha garanti gibi geliyor.

Aradaki 80-90 euro fark verip Ryzen 7 almak mantikli mi? Ikinciside AMD'nin Vega ve polaris mimarili ekran kartlarina yazilim destegini kestigi belirtildi. Yanilmiyorsam Ryzen 7 7730u Radeon Vega 8'e sahip ileriki zamanlarda bir problem yasar miyim? Cok arada kaldim Intel Iris Xe bana daha garanti gibi geliyor.

Mantıklı değil, ancak alsan bile problem yaşamazsın, 1235U güçlü bir işlemci ben olsam 1235U tercih ederim, çekirdek gücü yüksek olduğundan sistem daha seri çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı