ASUS Vivobook 16X Minecraft'ta 400 FPS veriyor

Cengo02

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta 100 - 150 FPS, PUBG Mobile'de 70 FPS civarı, Minecraft'ta 400 FPS sizce bu laptop vereceği en iyi performansı veriyor mu?
Vermiyor ise neler yapabileceğimi yazarmısınız?

Son düzenleme:
Evet.

Tabii birkaç ayar yaparsan bir tık daha artar

Ekran kartını BIOS'unu ve genel güncelleleri yap. Altına hava alabileceği bir yükselti koy bu kadar.

GeForce Experience'tan ekran kartını MyASUS uygulamasındanda BIOS'unu güncelleyebilirsin.

Altına hava alacağı boşluk nasıl bırakabilirim bir taktik totem vs. verirsen iyi olur.
sana kalmış çok derin düşünmene gerek yok ben genelde kitapla yükselti oluşturuyorum.

Alttan hava almasını kolaylaştırsın yeter.

Bunun için soğutucular var ama en pahalısını alsan bile anca 1 2 derece fark ediyor paranı harcamana değmez. Azıcık yükselt yeter.

sana kalmış çok derin düşünmene gerek yok ben genelde kitapla yükselti oluşturuyorum.

Alttan hava almasını kolaylaştırsın yeter.

Bunun için soğutucular var ama en pahalısını alsan bile anca 1 2 derece fark ediyor paranı harcamana değmez. Azıcık yükselt yeter.
Teşekkürler. Peki bilgisayar içinden ayarlayacağım birşeyler varmı (genel ayarlar hariç).

Evet.

Tabii birkaç ayar yaparsan bir tık daha artar

Ekran kartını BIOS'unu ve genel güncelleleri yap. Altına hava alabileceği bir yükselti koy bu kadar.

GeForce Experience'tan ekran kartını MyASUS uygulamasındanda BIOS'unu güncelleyebilirsin.

Bunları yap işte bir de FPS arttırma videolarına bakabilirsin. Orada her şeyi detaylı açıklıyorlar.

Geri
Yukarı