ASUS Vivobook D509DJ-BR062T alınır mı?

DeliDivane

Hectopat
Sizce bu laptop alınır mı? Isınma problemi var mı yükte? İnternette gezinme ve biraz oyun oynamak için almayı düşünüyorum. Oynadığım oyunlar: LoL, CS:GO, Valorant, ETS 2 tarzı oyunlar. İnternette herhangi bir videosunu bulamadım. 768P olması benim için sorun değil artıdır, çünkü FPS farkı FHD ile çok fazla. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, oyun önemli değil benim içinde sadece LOL oynuyorum fakat işlerim oluyo günde 7-8 saate yakın pc başındayım.İzmirde yaşadığım için de hava çok sıcak .Laptop ısınma durumu nedir acaba benim için en önemlisi o ?

Hocam, oyun önemli değil benim içinde sadece LoL oynuyorum fakat işlerim oluyor günde 7-8 saate yakın PC başındayım. İzmir'de yaşadığım için de hava çok sıcak. Laptop ısınma durumu nedir acaba benim için en önemlisi o?

4500 TL olmuş fiyatı bu fiyata alınmaz hocam beklemede kalın. Şu an stoklarda pek fazla ürün olmadıgı için fiyatlar artmış bayagı 1 ay daha sabrederseniz yeni laptoplar çıkacak piyasaya ondan ötürü laptop fiyatlarında düşüş yaşanabilir. Ama bu laptop 4500 TL etmez hocam daha iyi laptoplar var.

Katılıyorum ben de sana .ısınma sorunu oyun harici hic ses veya isinma sorunu yok ancak volorant yukledim deneyim diye 90 derexeyi goruyor sicaklik
4500 TL olmuş fiyatı bu fiyata alınmaz hocam beklemede kalın. Şu an stoklarda pek fazla ürün olmadıgı için fiyatlar artmış bayagı 1 ay daha sabrederseniz yeni laptoplar çıkacak piyasaya ondan ötürü laptop fiyatlarında düşüş yaşanabilir. Ama bu laptop 4500 TL etmez hocam daha iyi laptoplar var.

Geri
Yukarı