ASUS Vivobook D513IA-EJ132 alınır mı?

Merhaba. Paylaştığınız bu üründe klavye aydınlatması mevcut mudur acaba. Birkaç vivobook 15 modeli araştırıyorum ben de alacağım ama bazı modellerde klavye aydınlatması var hangisi olduğunu bulamadım henüz.

Merhaba. Paylaştığınız bu üründe klavye aydınlatması mevcut mudur acaba. Birkaç Vivobook 15 modeli araştırıyorum ben de alacağım ama bazı modellerde klavye aydınlatması var hangisi olduğunu bulamadım henüz.

Sadece enter tuşunda var diye biliyorum.

ASUS Vivobook 15 d513ıa EJ233 modelini n11 den aldım
Ben TN ekran olduğunu düşünüyordum
Satıcıya ısrarla sordum o da ısrarla IPS panel ekran olduğunu söyledi
Kullanan veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi bu modelde hangi panel ekran var ?

Kullanan veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi bu modelde hangi panel ekran var ?
Dostum ben de aldım muhtemelen aynı satıcıdan aldık umarım dediği gibi IPS ekran çıkar yoksa iade edeceğim. Bir de Ryzen 5 4500U da doğrudur umarım. Aynı pc başka satıcıda 7,5K falandı çünkü

Ben Huawei Matebook 14 almayı düşünüyordum.
Sizce hangi cihaz daha iyidir.
3 hücreli 42 wh batarya iyi midir
Kaç saat kullanabilirim şarj etmeden

Son düzenleme:
Hocam klavye tam aydınlatmalı mı bu modelde yoksa sadece enter tuşunda mı var?
Dostum ben de aldım muhtemelen aynı satıcıdan aldık umarım dediği gibi IPS ekran çıkar yoksa iade edeceğim. Bir de Ryzen 5 4500U da doğrudur umarım. Aynı pc başka satıcıda 7,5K falandı çünkü
Hocam aynı model asustan almayı düşünüyorum.klavyesi ışıklı mı ?ekranı IPS mi ve kasası metal mi ? Bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam klavye tam aydınlatmalı mı bu modelde yoksa sadece enter tuşunda mı var?

Hocam aynı model asustan almayı düşünüyorum.klavyesi ışıklı mı ?ekranı IPS mi ve kasası metal mi ? Bilgi verebilir misiniz?
Dostum klavye ışığı yok bu ve Türkiye'de satılan çoğu modelde yokmuş. Sadece enter tuşunu farklı renkli yapmışlar ışıklı gibi duruyor.

Geri
Yukarı