ASUS Vivobook Pro X580VD laptopa aynı anda 2 SSD takılır mı?

OSMANLIDEHA

Centipat
Daha fazla  
ASUS Vivobook Pro X580VD diye bir laptopum var ve 237 GB alanı var. Oyun oynayan bir kişi olduğum ve GTA 5 RDR 2 gibi yüksek GB'li oyunlar kurmak istediğim için yer sıkıntısı yaşıyorum. Bunun için 2. bir SSD taktırmak istiyorum ama laptopum buna uyumlu mu, takılabilir mi ya da takılabilirse ne takmam gerekir onu bilmek istiyorum. Ayrıca 2 SSD takmak yerine daha yüksek GB'li bir SSD al gibi bir fikir gelecektir ama şu an kullandığım SSD çöpe gitmesin ve malum SSD fiyatlarından dolayı böyle bir şey istiyorum. Çözümü bulabilirseniz sevinirim.

genelde 1. ssd"nin üzerinde inçleri yazar 2.5inç gibi kendi ssdnin boyutunu öğrenerek alabilirsin zaten kalınlık dışında öyle çok bi boyut farkı yok eğer 2. yuvan yoksa cd yerini çıkartıp aparatını alarak takabilirsin umarım yardımcı olur.

İnternette gözüktüğüne göre bilgisayarınızın DVD yazıcısı yok, bu yüzden 2. SSD takmak mümkün gözükmüyor daha yüksek kapasiteli bir disk alıp eski SSD nizi satarak değerlendirebilirsiniz.

İnternette gözüktüğüne göre bilgisayarınızın DVD yazıcısı yok, bu yüzden 2. SSD takmak mümkün gözükmüyor daha yüksek kapasiteli bir disk alıp eski SSD nizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Evet DVD yazıcım yok ama acaba 2. bir SSD yuvası var mı diye merak ettim veya HDD yuvasına takarsam SSD olarak işlem yapabilir miyim diye soracaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı