Asus VK278Q 27'' ve Aoc E2461FWH

ercan35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bu 2 monitör aradında kaldım fiyat aynı Asus'da sadece 1 ölü pixel var fiyat aynı teşir urun olarak alıcam Asus'u. İnceledim asus'u cok azda olsa ışık sızması var. Asus'da dinamik kontrast 10.0000 aoc de 50.00000 (1000:1) her ikiside 2 ms sizce hangisini alayım ? Oyun ve film icin alcam.yarın alıcam kesin yardımcı olabilicek varsa cok iyi olur aoc icin cok canlı deniyor bi yandanda dinamik konstras onemli diil deniyor. Korkum canlı olmaması Asus'un Aoc'ye göre yada çok fark eder mi sizce ne yapayım?

Ölü pixel 1 tane onu dert etmiyorum ama 27'' Asus'u alırsam Aoc'yi almamakla hata mı yapmış olurum acaba kontras degerıde kafamı kurcalamıyor değil. Asus'u denedik orada bana iyi geldi canlı ışık yeterli derecede. Asus ve Aoc'yi yan yana koyup ya da Aoc'yı ayrıca canlı incelemedim bu forumda ve baska forumlarda ıncelemesı var ve cogu kişi memnun. Hiç şıkayet görmedim ama Asus'da ondan yana kalır yani yok 27'' + ses sistemi + D-Sub DisplayPort bunlar artıları ve aynı fıyata almam mumkun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı