Asus VN247H Monitör Alındı

ddenizz

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim sizin tavsiyelerinizle bu ekranı aldım ve pişman olmadım. Masada sallanma gibi bir sıkıntısı yok çok denedim. :) Sallanıyor ama düşecek gibi değil. Işık sızdırmada yok denecek kadar az. Max. 500 tl bütçesi olanlar için çok ideal bir monitör. Bir kaç resim ekliyorum çok iyi değiller ama idare eder.
lYy7rJ.jpg

MYyEpg.jpg

A2qmJv.jpg

Hayırlı olsun birkaç sorum olacak sağdan soldan bakınca renkler bozuluyor mu ?
- Hdmi to Hdmi kablo çıkıyor mu ?
-Birde sanırım ekstradan hoparlör kullanmıyorsunuz dvi to hdmi kablo ile ses aktarılıyor mu bunları cevaplarsanız çok sevinirim bu soruları konu açsam bulamayabilirim ama madem yeni almışsınız biraz soru soralım :).

galiba iki bilgisayarı aynı anda kullanıyosun rahatsız olmuyormumusun ?
Yok pek fazla rahatsız etmiyor alışkanlık oldu biraz da.

Hayırlı olsun birkaç sorum olacak sağdan soldan bakınca renkler bozuluyor mu ?
- Hdmi to Hdmi kablo çıkıyor mu ?
-Birde sanırım ekstradan hoparlör kullanmıyorsunuz dvi to hdmi kablo ile ses aktarılıyor mu bunları cevaplarsanız çok sevinirim bu soruları konu açsam bulamayabilirim ama madem yeni almışsınız biraz soru soralım :).
İki uçlu hdmi çıkmıyor maalesef. dvi ses taşımaz sadece dijital görüntü taşır. Ama içinden ses jakı ayrı olarak çıkıyor. Sağdan soldan bakınca pek fazla değişiklik olmuyor. Sadece biraz renkler oynuyor.

Herkese teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı