Asus VN247H size alınır mı ?

Kullanıpta mı alınır diyorsunuz yoksa sırf marka fanatikliği yapmak için mi?
Alırken uzun süren araştırmalarım sonucu bu monitörü almayıp gidip AOC Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar aldım. Asus'un bu monitörü hakkında ben alacağım zaman alan arkadaşların forumlarda onlarca konuları vardı. Işık sızması insanın ciddi derecede sinirlerini bozuyordu. Ayak yapısını anlatmaya gerek yok kıçı başı ayrı oynuyor. Ölü pixel olmayan monitörü bulabilmek için 4 tane monitör değiştirene bile rastlamıştım. Sırf Asus diye herşeyi iyi yapacak diye bir şey yok. Monitörlerini kendi mi yapıyor yoksa tedarikçisine mi yaptırıyor orasınıda bilmiyorum açıkçası.

O monitör oyuncu monitörü.Oyun için ideal.Yoksa sadece film ve internetse amacın AOC nin 400 tl lik ips panel ürünü işini görecektir.

Kullanıpta mı alınır diyorsunuz yoksa sırf marka fanatikliği yapmak için mi?
Alırken uzun süren araştırmalarım sonucu bu monitörü almayıp gidip AOC Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar aldım. Asus'un bu monitörü hakkında ben alacağım zaman alan arkadaşların forumlarda onlarca konuları vardı. Işık sızması insanın ciddi derecede sinirlerini bozuyordu. Ayak yapısını anlatmaya gerek yok kıçı başı ayrı oynuyor. Ölü pixel olmayan monitörü bulabilmek için 4 tane monitör değiştirene bile rastlamıştım. Sırf Asus diye herşeyi iyi yapacak diye bir şey yok. Monitörlerini kendi mi yapıyor yoksa tedarikçisine mi yaptırıyor orasınıda bilmiyorum açıkçası.
Katılıyorum bende dediğinizi aldım gayet iyi.

Aynı monitörden benim amcam'da var çok iyi gözün kapalı alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı