Asus VP228H vs AOC I2269VWM

Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize merhaba. Aklıma takılan bir soru var monitör alacağım ve 2 monitör arasında kaldım.

Asus 21.5" VP228H Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

AOC 21.5" I2269VWM Monitör - Vatan Bilgisayar

Neden bu site diye sormayın monitörü elle alacağım sipariş etmeyeceğim. AOC'da DisplayPort var, ileride muhteşem bir bilgisayarım olursa işime yarar ama Asus muhteşem özellikler sunuyor. Ama tasarım olarak AOC çok güzel ve şık.

Eğer bana öneriniz var ise FHD olmasına Hoperlör olmasına dikkat ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Çözüm
İllaha bunlardan birini alacaksanız AOC alın. Asus'un bir şey sunduğu yok TN monitöre para verilmez.
Asus Vp228h modeline sahibim. 1 ms diye almıştım ama tn monitör olması gerçekten çok kötü. Tam ortadan bakmak gerekiyor. Diğer özelliklerini çok kullanmıyorum zaten. Ayrıca display port olmaması ayrı bir eksi. Bence aoc olan alınabilir.

Sisteminizi de yazar mısınız ve bütçenizi de belirtiniz.

Fujitsu D3041-A1
4GB DDR3 1333MHZ Ram
İntel Pentium E6600 3.7GHZ İşlemci
Ati Radeon HD 4300/4500 Series ( GTX 750Tİ Almayı düşünüyorum )
300W HEC PSU

Aklıma gelenler bu kadar şu an monitör olmadığı için başka bilgisayardan yazıyorum.

Bütçemi aşabilir diye düşünüyorum. Ayrıca Nvidia ekran kartı ile Free Sync kullanılamıyor diye biliyorum.

EDİT : Bütçemi söylemeyi unutmuşum Bütçem 650TL civarı belki 700 yaparım ama.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı