Asus VP247QG alınır mı?

Yener Mesut

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son iki ya da üç gün içerisinde monitör alacağım. Vatan Bilgisayar'da bu monitörü gördüm. Kenarları biraz kalın olsa da hoşuma gitti açıkçası. Amacım %75 oyun, %25 film veya video izlemek. Sizce yaklaşık 900 TL gibi bir paraya bu monitör alınır mı? Ya da başka önerileriniz var mı?

Monitörü kullanıyor musunuz nasıl acaba? asus vp247qg
kullanıyorum, ben 1150 TL'ye aldım şuan 900 küsürlerde, açıkçası monitörden pek anlamam, ancak alırken kesinlikle monitörü almadan ölü piksel vs. var mı diye kontrol edin. Olur da eve götürür farkederseniz çok uğraştırırlar servis falan. Onun haricinde normal birey olarak kalitesinden memnunum. Birtek Witcher 3 oynarken sanki renkler tuhaf geliyor, LOL karakterleri gibi.

kullanıyorum, ben 1150 TL'ye aldım şuan 900 küsürlerde, açıkçası monitörden pek anlamam, ancak alırken kesinlikle monitörü almadan ölü piksel vs. var mı diye kontrol edin. Olur da eve götürür farkederseniz çok uğraştırırlar servis falan. Onun haricinde normal birey olarak kalitesinden memnunum. Birtek Witcher 3 oynarken sanki renkler tuhaf geliyor, LOL karakterleri gibi.
dostum witcher da test edemedim daha ama bir kez girdim ayar yapılması gerek dediğin gibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı