ASUS VP249QGR 23.8″ 144 Hz 1ms monitör alınır mı?

Bütçem maksimum 4300TL bu monitör hoşuma gitti sizce nasıl aynı fiyat bandında daha iyisi var mıdır?

Bence marka takıntım yok diyorsan Game Booster markanın 180 Hz 1ms monitörü var 4300 TL bandında onu almanı tavsiye ederim ve arkadaşım aktif olarak kullanıyor ve memnun(Curved bu arada)

Alınır. Alternatif olarak bunu alabilirsin. Hem pivot hem de kendi monitörüm çok memnunum. 300 TL cebinde kalır.

LG UltraGear 24GN65R-B 23.8" 1ms 144Hz (HDMI+Display) AMD FreeSync Premium IPS Panel Pivot FHD Gaming Monitör

Özellikleri de birebir aynı hocam.

Hocam merak ediyorum neden acaba "beğenmedim" diye not düştünüz

Bence marka takıntım yok diyorsan Game Booster markanın 180 Hz 1ms monitörü var 4300 TL bandında onu almanı tavsiye ederim ve arkadaşım aktif olarak kullanıyor ve memnun(Curved bu arada)
Marka takıntısı değil kaliteli marka almalı. 4.5K para az bir para değil ve bilinmedik desteği bilinmeyen parçaları nereden aldığı belirsiz markalar almak çok saçma. Servisi dahil bilindik bir marka alır en azından kafası rahat olur.

G24F-2 var. Bütçe çıkarsanız HP Omen ve Lenovo R25I30 var.

Bence marka takıntım yok diyorsan Game booster markanın 180 Hz 1ms monitörü var 4300 TL bandında onu almanı tavsiye ederim ve arkadaşım aktif olarak kullanıyor ve memnun(Curved bu arada)

Hocam merak ediyorum neden acaba "beğenmedim" diye not düştünüz.

Marrka takıntısı ile alakası yok. Monitör dandik.

Marka takıntısı değil kaliteli marka almalı. 4.5K para az bir para değil ve bilinmedik desteği bilinmeyen parçaları nereden aldığı belirsiz markalar almak çok saçma. Servisi dahil bilindik bir marka alır en azından kafası rahat olur.

Sadece tavsiye verdim direkt al demedim yanlış anlaşılmasın

Alınır. Alternatif olarak bunu alabilirsin. Hem pivot hem de kendi monitörüm çok memnunum. 300 TL cebinde kalır.

LG UltraGear 24GN65R-B 23.8" 1ms 144Hz (HDMI+display) AMD FreeSync Premium IPS panel pivot FHD Gaming monitör.

Özellikleri de birebir aynı hocam.

Güzele benziyor hocam ama belirtmeyi unutmuşum hoparlörü olsa iyi olurdu uzun süre kulaklık takmak baş ağrıntısına sebep olabiliyor bende.

Bence marka takıntım yok diyorsan Game booster markanın 180 Hz 1ms monitörü var 4300 TL bandında onu almanı tavsiye ederim ve arkadaşım aktif olarak kullanıyor ve memnun(Curved bu arada)

Hocam merak ediyorum neden acaba "beğenmedim" diye not düştünüz.

Kondansatörlerde marshmellow pişirme garantisi var da o yüzden fason üretim tavsiye etmiyoruz.

Geri
Yukarı