ASUS VP249QGR monitörde ghosting var mı?

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Monitör
ASUS VP249QGR
Merhaba arkadaşlar. Sipariş verdiğim kasa henüz gelmedi. Monitör hızla geldi. Bu yüzden HDMI ile Laptop üzerinden test ettim. Monitör ölü piksel ve ışık sızması testini geçti. Ghosting'i anlamadım. Ghosting var mı? Ağır çekimde çektim ama buraya yükleyemedim.

20230814_183202.jpg

Merhaba arkadaşlar. Sipariş verdiğim kasa henüz gelmedi. Monitör hızla geldi. Bu yüzden HDMI ile Laptop üzerinden test ettim. Monitör ölü piksel ve ışık sızması testini geçti. Ghosting'i anlamadım. Ghosting var mı? Ağır çekimde çektim ama buraya yükleyemedim.

Eki Görüntüle 1902724
Ghosting'i 144 fps bir kamerayla normal modda videoya çekersen daha iyi olur. Fotoğraf çekince ghosting olduğundan çok daha fazla çıkar.

Ghosting'i 144 FPS bir kamerayla normal modda videoya çekersen daha iyi olur. Fotoğraf çekince ghosting olduğundan çok daha fazla çıkar.

UHD 30 FPS telefonda. Ağır çekim ve fotoğraf dediler o yüzden bu ikisini çekip attıp. Ayrıca laptopta görüntüyü ayarlayamadım.

Ghosting var gibi duruyor.

Çok fazla mı? Rahatsız eder mi ve garanti kapsamında mı?

UHD 30 FPS telefonda. Ağır çekim ve fotoğraf dediler o yüzden bu ikisini çekip attıp. Ayrıca laptopta görüntüyü ayarlayamadım.

Çok fazla mı? Rahatsız eder mi ve garanti kapsamında mı?
Fotoğraf çekince ghosting olmayan cihazda bile ghosting görünüyor bende.

Sen hayatı 30 FPS yaşayıp durduramıyorsun sonuçta ki zaten sen göremiyor musun arkasında ufo var mı yok mu?

Merhaba arkadaşlar. Sipariş verdiğim kasa henüz gelmedi. Monitör hızla geldi. Bu yüzden HDMI ile laptop üzerinden test ettim. Monitör ölü piksel ve ışık sızması testini geçti. Ghosting'i anlamadım. Ghosting var mı? Ağır çekimde çektim ama buraya yükleyemedim.

Eki Görüntüle 1902724

Monitör kaç Hz ayarında şu an? UFO testinde yazar.

Fotoğraf çekince ghosting olmayan cihazda bile ghosting görünüyor bende.

Sen hayatı 30 FPS yaşayıp durduramıyorsun sonuçta ki zaten sen göremiyor musun arkasında UFO var mı yok mu?

144 FPS kameram olmadığı için sadece UHD 30 FPS var dedim. İlk defa ghosting testi yapıyorum. Ve ghosting testini anlamadığım bir bilgim olmadığı için konuyu açtım.

Geri
Yukarı