ASUS VP249QGR vs Dell S2422hg vs AOC C24G1

Ben de çok ters etki oldu. Sınava vurayım kafayı dedim ama boş vakitlerimde girmeye başlamışım. Forumu bırakıyorumcular gibi oldum maalesef :D.
Size ne yalan söyleyeyim sizin geçen bir konuda monitör konuları hakkında tartıştığınızı görünce "ben bunlarla yarışamam" deyip forum sekmesini kapattım :D

Size ne yalan söyleyeyim sizin geçen bir konuda monitör konuları hakkında tartıştığınızı görünce "ben bunlarla yarışamam" deyip forum sekmesini kapattım :D.
Aynısını ben de SkyRose ve OMFG Epic'de yaşıyorum. Herhangi bir mesaj etkileşimin de kafamda "neyi yanlış yazdım ki?" sorusu oluşuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Ben aslında yoğum"

C24G1 modelinde 1 ay öncesine kadar önüne gelen ghosting var diyordu ancak şu an tekrar öneriliyor.
Her şekilde Dell tercih edilmeli diye düşünüyorum. Dijital içerikler için %99 sRGB olması büyük bir artı. Buna ek olarak renk doğruluğu değil, film vb. amaçlar için de %90 DCI P3 olması mükemmellik ötesi yapıyor.
Not: %99 sRGB sağlayan diğer monitörlerde var ancak yüksek renk gamutu sağlarken aşırı doygun içerik görmenizi veya soluk renklere sahip içerik üretmenizi engelliyor.
Asıl soruyu görmemişim :D. Renklerin daha iyi olacağına sizi temin edebilirim.
Hocam bazıları ghosting problemi yaşadığını yazmış öyle bir durum yaşadınız mı ?

Hocam bazıları ghosting problemi yaşadığını yazmış öyle bir durum yaşadınız mı ?
Ürüne sahip değilim. Konu yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı