ASUS vs Acer Nitro 5

Aykan5498

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bıktım artık bu konu ile ilgili konu açmaya ama oyun geliştirmek, kod yazmak ve oyun oynamak için bilgisayar alacağım.
Acer'de indirim bitmeseydi Acer'i alacaktim lakin fiyati cok olduğundan dolayi almamaya onun yerine ASUS almaya karar verdim. Bu iki bilgisayar arasinda cok fazla performans farki olur mu? Acer Nitro 5 yerine ASUS'u tercih edersem yanlıs mi yapmis olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kışın soba olarak kullanırsınız tavsiye etmiyorum çok ısınıyor @Aykan5498

Not: @RHEZNOW kişisel algılamayın hp pek tavsiye etmiyorum da kullanıcılara. Yanlış anlamayın yani.
Aceri alamayacagim fiyati cok yuksek olacagindan dolayi indirimdeyken alabildirdim. Simdi asusu aldigimda acerden daha dusuk bi performans mi verir diye dusunmustum

Peki donanim olarak hangisi daha iyi?

Acer işlemci olarak bir tık daha iyi ama o farkı hissetmezsiniz diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, bıktım artık bu konu ile ilgili konu açmaya ama oyun geliştirmek, kod yazmak ve oyun oynamak için bilgisayar alacağım.
Acer'de indirim bitmeseydi Acer'i alacaktim lakin fiyati cok olduğundan dolayi almamaya onun yerine ASUS almaya karar verdim. Bu iki bilgisayar arasinda cok fazla performans farki olur mu? Acer Nitro 5 yerine ASUS'u tercih edersem yanlıs mi yapmis olurum?
Hocam ilanımdaki sıfır acer nitro 5 rtx 2060lı laptoba da bakabilirsiniz. Yine ilgilenirseniz fiyatta bir miktar yardımcı olurum. Ankara içi elden teslim etme imkanım da var.

Hayırlı olsun, Acer'i 8000TL'ye satıyorlar 2 hafta önce ben 7700E i5 10300H+1650 Ti olan modeli aldım 16 GB RAM'de cabacı kur bu haldeyken bilgisayar alınmaz...

Çok teşekkür ederim. Aynen öyle kur bu haldeyken bırak bilgisayarı hiçbir şey alınmaz.
Hocam daha iyiye gitmeyeceği için imkan varken almak mantıklı bence. Yukarda yazmıştım ama link koymamışım. Burdan benim de ilanımdaki sıfır rtx 2060 lı laptoba bakabilirsiniz. Fiyatta da yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı