ASUS vs Acer Nitro 5

Hocam daha iyiye gitmeyeceği için imkan varken almak mantıklı bence. Yukarda yazmıştım ama link koymamışım. Burdan benim de ilanımdaki sıfır rtx 2060 lı laptoba bakabilirsiniz. Fiyatta da yardımcı olurum.
Çok teşekkür ederim tekrardan ama bilgisayarım bugün geldi yani artık çok geç. :)

Çok teşekkür ederim tekrardan ama bilgisayarım bugün geldi yani artık çok geç. :)
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ben de yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Cihazdan memnun musunuz performans ve soğutma olarak, tecrübelerinizi iyisiyle ve kötüsüyle aktarabilir misiniz.

Teşekkür ederim. Cihaz biraz ağır, daha hafif olmasını tercih ederdim. Vize-final zamanları kütüphaneye gittiğimde her zaman götürürüm ve ağırlığını hissedebiliyorum. Onun dışında biraz açılma konusunda performans düşüklüğü yaşamıştım, format attıktan sonra düzeldi ama şu an aynı zamanda arkadaşım Huawei Matebook almıştı karşılaştırınca onunki daha hızlı açılıyor. Soğutma açısından bir sorun yaşamadım.

Teşekkür ederim. Cihaz biraz ağır, daha hafif olmasını tercih ederdim. Vize-final zamanları kütüphaneye gittiğimde her zaman götürürüm ve ağırlığını hissedebiliyorum. Onun dışında biraz açılma konusunda performans düşüklüğü yaşamıştım, format attıktan sonra düzeldi ama şu an aynı zamanda arkadaşım Huawei Matebook almıştı karşılaştırınca onunki daha hızlı açılıyor. Soğutma açısından bir sorun yaşamadım.
Ben de zaman zaman okula götürmek zorunda kalacağım muhtemelen. Pili ne kadar süre gidiyor 2-3 saat kadar visual studio kullanımı sağlar mı sizce ?

Geri
Yukarı