ASUS vs Casper vs HP Omen vs Monster laptop seçimi

blackonder

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming FX506LU-HN122
Casper Excalibur g900.1075-B560X
Monster Tulpar T5 v20.1
HP Omen 15-DH1006NT 132Z0EA.
Hangisini önerirsiniz? Kronik hatası olmayan güç olarak?

Alternatifi varken v20.1 önermiyorum.
Alternatif:
8 GB RAM takviyesi şart. Bunu alın geçin.

Alternatifi varken v20.1 önermiyorum.
Alternatif:
8 GB RAM takviyesi şart. Bunu alın geçin.
MSI'da çok ekran sorunu yaşadım. Üç kere servise gitti. bir tane ölü pixel di. bir tane ekranın kenarlarında sararma olmuştu. son olarak ta ışık sızması vardı. ge 65 model. onun için sıcak bakmıyorum.

Hocam benim attığımın 8 GB RAM'i varmış görmedim.

Hocam hepsi öyle, dünyada da öyle. MSI Alpha ve bravo 15i 8 GB RAM ile satıyor nedense. Bravo ve Alpha 17ye 16 GB RAM takıp satıyorlar. Yinede Alpha 15 çok iyi bir seçenek.

MSI'da çok ekran sorunu yaşadım. Üç kere servise gitti. Bir tane ölü pixel di. Bir tane ekranın kenarlarında sararma olmuştu. Son olarak da ışık sızması vardı. Ge 65 model. Oun için sıcak bakmıyorun.

Hocam ışık sızması her laptopta olur, ama diğerleri için üzüldüm net bütçeniz ne kadar?

Hocam hepsi öyle, dünyada da öyle. MSI Alpha ve bravo 15i 8 GB RAM ile satıyor nedense. Bravo ve Alpha 17ye 16 GB RAM takıp satıyorlar. Yinede Alpha 15 çok iyi bir seçenek.

Hocam ışık sızması her laptopta olur, ama diğerleri için üzüldüm net bütçeniz ne kadar?
11.000 e kadar hocam.
Ryzen işlemci hiç kullanmadım. Intel den iyi midir?

Ryzen 7 4800h i9 9880H'a fark atan bir işlemci. Çok güçlü yani, MSI istemiyordunuz değil mi?
Evet
Asus veya MSI olduktan sonra sıkıntı olmaz.
Asus servisinde sıkıntı olduğunu söylüyorlar bilginiz var mı?
Ryzen 7 4800h i9 9880H'a fark atan bir işlemci. Çok güçlü yani, MSI istemiyordunuz değil mi?
Hocam peki, attıklarımdan hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı