Çözüldü ASUS X370 PRO HDMI'dan görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cirakcemal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
ASUS X370 PRO anakartım var. HDMI bağlantısını ekran kartına taktığım zaman sorunsuz bir şekilde görüntü geliyor. Ama ankartın HDMI çıkışına bağladığımda ekrana görüntü gelmiyor. Sorunun sebebi ne olabilir?

Çözüm
Normal, çünkü işlemcinizde grafik birimi bulunmuyor.

Konuyu dışarıdan görenler için, konu sahibinin sistem bilgileri burada bulunuyor.
Normal, çünkü işlemcinizde grafik birimi bulunmuyor.

Konuyu dışarıdan görenler için, konu sahibinin sistem bilgileri burada bulunuyor.

Çözüm
Ceveplarınız için teşekkür ederim. Biraz daha açabilir misiniz? Tam olarak anlayamadım. Ben 2 monitör kullanarak çalışıyorum. Şuan bir monitör çalışır durumda. İkinci monitör bağlantısını anakart üzerinden yapamazmıyım?

Hayır. Çünkü işlemcinizde ekran kartı yerine geçen birim bulunmuyor. Onun yerine karttaki başka bir porta bağlayabilmeniz lazım.

Ceveplarınız için teşekkür ederim. Biraz daha açabilir misiniz? Tam olarak anlayamadım. Ben 2 monitör kullanarak çalışıyorum. Şuan bir monitör çalışır durumda. İkinci monitör bağlantısını anakart üzerinden yapamazmıyım?
İşlemcinin içinde ekran kartı bulunuyor ise görüntü oradan alınır. Örneğin R5 3600'ün içinde ekran kartı olmadığı için harici bir şekilde bir kart almanız gerek. Fakat 3400G kullanıyorsanız içinde bulunan ekran kartı ile anakart üzerinde bulunan girişlerden görüntü alınabilir. Ekran kartınız üzerinde birden fazla giriş bulunacaktır. Onlara takın.

Geri
Yukarı