Asus X370-Pro Prime vs GIGABYTE GA-AB350M

Hangi anakart?

• GIGABYTE GA-AB350M

Oy: 2 50,0%
  • Asus X370-Pro Prime

Oy: 2 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4
Anakartın destek listesinde bulunması lazım RAM'in. B350 daha uygun, çünkü X370'in SLI desteği var, B350'nin yok, siz de SLI yapmayacaksınız zaten. Ayrıca X370 anakart OC için daha uygun, sizin OC yapmanıza gerek yok.
Eğer durum biraz daha yeni nesil kalite de az bir farksa ve SLI'sa eğer 300.00 TL'lik fark o zaman vermeye hiç gerek yok.

Anakartın destek listesinde bulunması lazım RAM'in. B350 daha uygun, çünkü X370'in SLI desteği var, B350'nin yok, siz de SLI yapmayacaksınız zaten. Ayrıca X370 anakart OC için daha uygun, sizin OC yapmanıza gerek yok. @ShadYaqz Anakartın destek listesinde bulunmayan RAM çalışabilir mi?
Bu konu kafa karıştırdı iyice bir anakart ekliyorum sisteme alacağım bellekler listede yok başka bir ana kart buluyorum bu sefer bellekler stokta yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanamıyorum, uzlaşmaya vardık :vıy: Bu arada, GA-AB350M X370-Pro Prime'dan daha güzel renklere sahip bence.
Antalya'da seni bulacağım çok kötü şeyler olacak. :ROFL::ROFL::ROFL: Açıklamalar mantıklı gelince uzlaşırız benim sorunum kafamdakileri yenememek özellikle ön yargılar.

Bu konu kafa karıştırdı iyice bir ana kart ekliyorum sisteme alacağım bellekler listede yok başka bir anakart buluyorum bu sefer bellekler stokta yok.
Benim gibi yapın. Tüm sistemi farklı farklı sitelerden en uygun şekilde elde edebilirsiniz. Tek yerden topladığımdaki fark ile ayrı ayrı topladığım arasında ortalama 970.00 TL oynuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı