ASUS X441N SSD Takma

Yigit10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. ASUS X441N model bilgisayarını kullanıyorum. SSD takmak istiyorum. CD yerine de HDD. Bir de içinde orijinal anahtarlı Windows 10 Home var. Bunu SSD'de nasıl kullanabilirim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. ASUS X441N model bilgisayarını kullanıyorum. SSD takmak istiyorum. CD yerine de HDD. Bir de içinde orijinal anahtarlı Windows 10 Home var. Bunu SSD'de nasıl kullanabilirim, yardımcı olur musunuz?

Bu ürünü alabilirsin kasaya uyacağını düşünüyorum.
Ürün anahtarı kaybolmaz anakarta entegredir.
Önce Windows 10 USB'si hazırlaman gerekiyor. Sonra satın alacağın HDD Caddy'nin içerisine şu anki HDD'yi takacaksın. Aldığın SATA SSD'yi de çıkardığın HDD yerine montajlayacaksın. Daha sonra format işlemine geçeceksin ve sistemdeki bütün diskleri sıfırlayacaksın. Windows'ların birbirine girmemesi için bütün diskleri biçimlendirmeni öneririm.

Ya da USB Windows kursam ürün anahtarı istermi.
Onu aldım zatten ssd hdd yerine hdd cd yerine takacağım nasıl yapacağım temiz bir kurulum bilmiyorum
Youtube de bir sürü video izledim ama hiç birini anlamadım ssd yi hdd bölümüne taktım hdd cd bölümüne sonra ne yapacağım
Önce Windows 10 USB'si hazırlaman gerekiyor. Sonra satın alacağın HDD Caddy'nin içerisine şu anki HDD'yi takacaksın. Aldığın SATA SSD'yi de çıkardığın HDD yerine montajlayacaksın. Daha sonra format işlemine geçeceksin ve sistemdeki bütün diskleri sıfırlayacaksın. Windows'ların birbirine girmemesi için bütün diskleri biçimlendirmeni önerir.

Rufus'u ve Windows 10 son sürümü indiriyorum şu an USB belleğe kurulum yapmak için sonrasındada SSD ve HDD takacağım sonra BIOS menüsüne gideceğim değil mi diskleri orada nasıl biçimlendireceğim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı