ASUS X505bp laptop Valorant için yeterli mi?

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
2 GB ekran kartı var işlemci fena değil üstüne 4 de RAM at 60+ FPS oynarsın.
Nekadar para vereceksin buna?
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 GB ekran kartı var işlemci fena değil üstüne 4 de RAM at 60+ FPS oynarsın.
Nekadar para vereceksin buna?
İyi sosyaller.
Hocam bu bilgisayar bende zaten var, ama kaç FPS alacağımı bilmiyorum yükleyeceğim bugün yine de yeterli mi bilmek istedim. Şu anki hali 60 oynatır yani? Ram atarım yine de sonradan.

Hocam bu bilgisayar bende zaten var, ama kaç FPS alacağımı bilmiyorum yükleyeceğim bugün yine de yeterli mi bilmek istedim. Şu anki hali 60 oynatır yani? Ram atarım yine de sonradan.
elinizde varsa yükleyin kaldırır eğer uzun zamandır format atılmadıysa bakımını formatını at yap öyle daha iyi oynarsın sen şimdi indir gir hocam 60 fps alırsın tahminimce

R5 M420 GPU var bu laptopta. "2 GB Ekran Kartı var fena değil." demek ne demektir ya? @NikkoBallas
Bu laptop 30 FPS anca verir Valorantta. Unlost'un FPS arttırma yöntemini uygularsanız belki sağlıklı bir şekilde oynarsınız oyunu fakat o da görüntü kalitesinde çok fazla kayıp demektir. Bu laptop akıcı bir şekilde Valorant oynatmaz maalesef.

R5 M420 GPU var bu laptopta. "2 GB Ekran Kartı var fena değil." demek ne demektir ya? @NikkoBallas
Bu laptop 30 FPS anca verir Valorantta. Unlost'un FPS arttırma yöntemini uygularsanız belki sağlıklı bir şekilde oynarsınız oyunu fakat o da görüntü kalitesinde çok fazla kayıp demektir. Bu laptop akıcı bir şekilde Valorant oynatmaz maalesef.
Hocam attğı linkte 2gb ibaresini görünce yapıştırdım cevabı derine inmedim zamanın probook larına benziyor sürçü lisan affola.
Hala bir sorun yok hatta isterse 60 fps oynamasını sağlarım low ayarlarda tabi
indirsin denesin sakıncası yoktur

Hocam attğı linkte 2gb ibaresini görünce yapıştırdım cevabı derine inmedim zamanın probook larına benziyor sürçü lisan affola.
Hala bir sorun yok hatta isterse 60 fps oynamasını sağlarım low ayarlarda tabi
Estağfurullah. Bu laptop ile çok zor. Dediğim gibi ekstra Windows ayarları ile akıcı bir hâle getirilebilir fakat o da oyunun görüntü kalitesini bayağı bir bozguna uğratır.

Bu laptop 30 FPS anca verir Valorant'ta. Unlost'un FPS arttırma yöntemini uygularsanız belki sağlıklı bir şekilde oynarsınız oyunu fakat o da görüntü kalitesinde çok fazla kayıp demektir. Bu laptop akıcı bir şekilde Valorant oynatmaz maalesef.

Çok güzel oynatır. i58265U 1.6 GHz MX110 2 GB 8 GB RAM ile 90 FPS oynuyorum. İşlemcinin GHz'i sabit 1.6 GHz de çalışmasına rağmen.

Senin laptop 8GB arkadaşın 4GB. İşlemcileriniz arasında 2 sene olması lazım, senin işlemcin daha iyi yani. Ortalama 30 fps vs. alır, ben olsam oynamaya çalışmazdım hiç tatmin edici olmaz.

Birde SSD takılı değilse takmanızı şiddetle öneririm, HDD ile karakter seçme ekranının yüklenmesini beklerken süre vs. bitebilir.

Geri
Yukarı